Telo ženy, ktoré našli v Dunaji, patrí nezvestnej Terézii

  • Telo bolo nájdené krátko po 9. hodine
  • Našli ho vo vodnom toku rieky Dunaj
REPROFOTO/Instagram, SIU
  • Telo bolo nájdené krátko po 9. hodine
  • Našli ho vo vodnom toku rieky Dunaj

Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti informuje o náleze tela ženského pohlavia bez známok života.

Telo bolo nájdené krátko po 9. hodine vo vodnom toku rieky Dunaj v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane.

Polícia na mieste aktuálne vykonáva potrebné úkony a k prípadu poskytne ďalšie informácie, až keď to situácia umožní.

Telo nebohej ženy vytiahli hasiči z Dunaja priamo pod diaľničným mostom. Aktuálne sa na mieste nachádzajú 4 policajné autá.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Obhliadajúci lekár potvrdil JOJ 24, že telo ženy patrí nezvestnej Terézii Macalíkovej. Na sociálnej sieti to potvrdil aj Pohotovostný pátrací tím. Priateľ nebohej ženy sa k jej úmrtiu vyjadril tiež. Uviedol, že telo naozaj patrí Terézii a poďakoval každému, kto sa zapojil do jej hľadania. „Vážte si ľudí okolo seba a starajte sa o nich. Nikdy neviete, ako rýchlo ich môžete stratiť.“

Ako ďalej informuje TV JOJ, to, že ide o nezvestnú Teréziu, potvrdzuje aj jej čierne oblečenie a biele čižmy. Telo mal nájsť náhodný okoloidúci, ktorý si bol v tejto lokalite zabehať.

Policajti informáciu, či nájdené telo mŕtvej ženy patrí skutočne nezvestnej Terézii, zatiaľ nechcú oficiálne potvrdiť. „Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V bolo v súvislosti s dnešným nálezom tela ženského pohlavia začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Na základe návrhu ohliadajúceho lekára nariadil poverený príslušník PZ v zmysle ustanovení trestného poriadku vykonanie pitvy. K totožnosti osoby sa bude možné oficiálne vyjadriť až po obdržaní záverov z pitvy a výsledkov analýzy DNA,“ informoval Michal Szeiff hovorca bratislavskej polície. 

Zdroje: FB/Polícia SR, TV JOJ, FB/Pohotovostný pátrací tím

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá