AKTUÁLNE: Zastrelil sa kľúčový svedok v kauzách Očistec a Judáš

  • Vypovedať mal proti bývalým štátnym funkcionárom
  • Postreliť mal aj svoju manželku
AktualneSIU
  • Vypovedať mal proti bývalým štátnym funkcionárom
  • Postreliť mal aj svoju manželku

Denník Hospodárske Noviny na svojom webe informoval, že v obci Plavecký Štvrtok sa vo svojom dome zastrelil František Böhm. 

Postreliť pri tom mal aj svoju manželku. Bližšie informácie zatiaľ známe nie sú.

Na základe svedeckých výpovedí Františka Böhma sa za mreže dostal aj Dušan Kováčik. Böhm bol v minulosti členom SIS a spolupracoval aj s takáčovcami. 

Ako informuje agentúra SITA, policajti už objasňujú tragické udalosti, ktoré sa stali v piatok v neskorých večerných hodinách v Plaveckom Štvrtku v okrese Malacky. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková. 

Kto bol Milan Lučanský? Mafiáni z 90. rokov sa pred ním triasli, skončil za mrežami kvôli úplatkom za pol milióna

„Krátko pred polnocou sme prostredníctvom tiesňovej linky 158 prijali oznámenie o postrelenej žene a zastrelenom mužovi, ktorí sa nachádzali v jednom z rodinných domov v obci Plavecký Štvrtok. Podľa doterajších informácií muž spôsobil strelné zranenie žene a následne sa sám zastrelil. Ženu so zraneniami previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Muž zraneniu na mieste podľahol,“ ozrejmila Mihalíková.

Prípad si na mieste prevzala bratislavská krajská kriminálka. Policajti na mieste v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné prvotné a neopakovateľné procesné úkony. „Okolnosti tohto prípadu sú v týchto chvíľach predmetom vyšetrovania. Hneď, ako to procesná situácia umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,“ dodala bratislavská policajná hovorkyňa.

Zdroje: Hospodárske Noviny, SITA

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech