Američan sa postaral o nevšedné prekvapenie, svojim zamestnancom rozdal milióny

  • Developerská firma z USA sa postarala o skutočné prekvapenie pre svojich zamestnancov
  • Dokopy rozdala 10-miliónov dolárov a 81-ročný majiteľ priznal, že celú firmu vybudovali jeho ľudia
  • Developerská firma z USA sa postarala o skutočné prekvapenie pre svojich zamestnancov
  • Dokopy rozdala 10-miliónov dolárov a 81-ročný majiteľ priznal, že celú firmu vybudovali jeho ľudia

Aj ty sa tešíš na predvianočné a koncoročné odmeny? Svoje by o tom vedeli rozprávať zamestnanci developerskej spoločnosti v USA, kde sa 81-ročný majiteľ postaral o milé prekvapenie a zamestnancom rozdal milióny. Firma o tom informovala vo svojej tlačovej správe.

198 zamestnancom sa rozhodol rozdať odmeny v celkovej výške 10 miliónov dolárov. Zamestnanci si tak v priemere pripísali na účet približne 50-tisíc.

„Všetkým 198 zamestnancom spoločnosti St. John Properties bude vyplatený bonus výlučne na základe odpracovaných rokov, pričom priemerný zamestnanec dostane 50 000 dolárov. Iba päť zamestnancov v spoločnosti vedelo o bonuse ešte pred oznámením prekvapenia,“ píše sa v tlačovej správe.

Majiteľ spoločnosti St. John Properties uviedol, že firma dosiahla významný míľnik a kancelárske priestory tvoria viac než 20 miliónov štvorcových metrov. Firma má v súčasnosti hodnotu približne 3,5 miliardy dolárov.

„Náš úspech som chcel osláviť a urobiť to zmysluplným pre ľudí, ktorí to v skutočnosti dokázali. Vediem loď, ale oni sú tí, ktorí túto loď riadia. Sú to tí, čo donútia loď ísť. Bez tímu nie sme nič, sme absolútne nič,” hovorí Edward St. John.

Spoločnosť St. John Properties, Inc., založená v roku 1971, vlastní kancelárske, obchodné a skladové priestorov v Marylande, Colorado, Louisiane, Nevade, Pensylvánii, Virgínii, Utahu a Wisconsine. Firma bola v USA pomenovaná ako developer roka za rok 2018.

Podobne štedrý šéf sa nachadáza aj v Číne, ktorý podľa CNN všetkých svojich 6400 zamestnancov zobral na hromadnú dovolenku. Tá ho stála viac ako 33-miliónov eur.

Zdroje: sjpi.com, CNN

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech