Anonymous vyzýva Ku Klux Klan do boja: Piateho novembra dostanú rasisti tvrdý úder!

  • Skupina Anonymous odhalila zoznam členov Ku Klux Klanu.
image_1446555243.jpeg
  • Skupina Anonymous odhalila zoznam členov Ku Klux Klanu.

 

 

Ku Klux Klan je neslávne známý spolok, ktorý snáď netreba nikomu predstavovať. Tzv. „rytieri s bielou krvou“ sú v krátkosti rasistickou kresťanskou organizáciou.

Hoci KKK vznikol ešte v roku 1866 a o päť rokov neskôr bol zakázaný a rozložený, dodnes je žiaľ táto problematika aktuálna. A je to ešte vážnejšie, ako sa mohlo stať.

Hackeri zo skupiny Anonymous sa dostali k utajenému zoznamu členov, ktorý šokuje. Jeho súčasťou sú totiž viaceré známe mená americkej politiky – napríklad aj republikánsky senátor John Cornryn, Dan Coats, či Jim Gray. Celý zoznam obsahuje približne tisícku mien. 

 

A to nie je všetko. Anonymous na 5.novembra avizuje veľké veci. Čo sa skrýva pod akciou s názvom Million Mask March môžeme len tipovať, v otvorenom liste samotnému klanu však jednoznačne dali najavo, že sa rasistov chystajú zničiť. 

V Startitupe si myslíme, že Anonymous v tomto prípade robí presne to, čo by sme od nich očakávali. Žiadne nezmyselné zhadzovanie portálov preťažením, len skutočná robota, ktorá môže zo sveta spraviť lepšie miesto. Len tak ďalej!

 

Konkrétny zoznam si môžeš prejsť na týchto linkoch:

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech