Apple iPhone: nekupuj nový – Recykluj, so zárukou!

mia-baker-15q2ZCDbQFU-unsplash

Nový smartfón za vyššiu cenu, ale zato so zárukou alebo použitý z bazáru, za super cenu, avšak bez záruky? Čo ak by sme vám ponúkli používaný Apple iPhone, za skvelú cenu, skontrolovaný servisným technikom a so zárukou? Znie to super však? Hlavne, ak tým šetríte ešte aj planétu.

Použitý iPhone – 3 možnosti kúpy

Doteraz nebolo nad čím rozmýšľať – buď vám viac záležalo na kvalite a záruke alebo na cene. Teraz však prichádzajú do hry ďalšie dve možnosti a tak jeden zákazník získa celé portfólium možností a záleží iba na ňom, ktorá alternatíva najviac spĺňa jeho požiadavky.

zdroj: FixBazár

Nové, nerozbalené zariadenie: Ak je pre vás dôležité kupovať úplne nové zariadenie, najlepšie najnovší model a nezohráva u vás žiadnu úlohu ekológia a cena.

Renewd: Ak Vám záleží na ekológii, najvyššej Apple kvalite, chcete záruku, možnosť odpočtu DPH a pohodlie zákazníckych služieb vo vysokom štandarde.

FixBazár: Ak vám záleží na ekológii, vysokej Apple kvalite, chcete záruku, ale rozhodujúcim faktorom je pre vás zároveň vyššia úspora na cene, pričom nie ste podnikateľ a možnosť odpočtu DPH pre vás nezohráva žiadnu rolu.

bazár: Ak vás netrápi ani možnosť odpočtu DPH, ani záruka, ale najrozhodujúcejším faktorom je pre vás jednoznačne cena.

Čo získate kúpou FixBazár Apple iPhone?

  • Skontrolované a opravené zariadenie profesionálnym technikom.
  • Použité náhradné diely v najvyššej kvalite.
  • Záruka 1 rok.
  • Balenie obsahuje: Apple iPhone + kábel.
  • Dobrý pocit, zo šetrenia planéty a nevytvárania nového elektro-odpadu.

zdroj: unsplash

Záruka 1 rok

Hlavnou nevýhodou kupovaného Apple iPhone-u z druhej ruky je hlavne to, že nenesie so sebou žiadnu záruku. Vo Fixservise si však môžete kúpiť bazárový Apple iPhone, ktorý bol skontrolovaný profesionálnym technikom, v prípade potreby opravený a ďalej posunutý do vašich rúk, so zárukou 1 rok.

Kvalita Apple

Použité Apple iPhone smartfóny sú vo Fixservise skontrolované, pričom na opravu sa používajú náhradné diely vo vysokej kvalite. Batéria musí spĺňať funkčnosť 80 – 85%, ale ak to zákazníkovi nestačí, má možnosť zakúpenia úplne novej batérie, za zvýhodnenú cenu. Displeje sú nahradené buď novým originálnym Apple displejom alebo FixPremium displejom, ktorý dosahuje originál Apple kvalitu a zachováva technológiu „True Tone“.

Eco-Friendly

Ak sa rozhodnete pre kúpu používaného Apple iPhone-u, tak vás môže hriať pri srdci fakt, že tým šetríte životné prostredie. Totižto takto kupujete produkt, ktorý je už vyrobený a je (bol) v obehu, a tak nepodporujete tvorbu nového elektro odpadu. Tak sa vám poďakuje nielen vaša peňaženka, ale aj naša planéta Zem.

Tak si to zhrňme

Ak zvažujete kúpu Apple iPhone-u a nevadí vám, že nejde o čisto nové zariadenie, zároveň však požadujete kvalitu, záruku a výraznú úsporu na cene (bez možnosti odpočtu DPH), potom je pre vás FixBazár ako stvorený. Ekologický aspekt je už len čerešničkou na torte tomu všetkému.

zdroj: FixBazár

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK