Auto ukryli do zasneženého lesa. Ak ho nájdeš, je tvoje

  • The No Show Room - taký názov nesie neveľký výstavný priestor spoločnosti Volkswagen
  • Tá sa spojila so švédskym lyžiarskym tímom a vznikla kampaň, výsledkom ktorej je odmena v podobe auta
sweden
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • The No Show Room - taký názov nesie neveľký výstavný priestor spoločnosti Volkswagen
  • Tá sa spojila so švédskym lyžiarskym tímom a vznikla kampaň, výsledkom ktorej je odmena v podobe auta

Na to, aby si si v švédskej divočine doslova vybojoval svoju výhru, potrebuješ pevnú vôľu, dobré oblečenie a lyže. Reklamný portál adsoftheworld.com informuje, že The No Show Room sa nachádza niekde vo Švédsku. Ide o malý výstavný priestor, do ktorého marketéri zo spoločnosti Nord DDB umiestnili biely Volkswagen Passat. Ak ho nájdeš, je tvoj.

Ostávajú ti ešte necelé 2 týždne

Od 2. do 21.januára sa do tohto divokého mrazivého pátrania môžeš zúčastniť aj ty. Spot nižšie, zverejnený na Youtube pred dvomi dňami, je rovnako dostupný aj v švédskej televízii a nie je jediný.

Okrem neho, bol hneď prvý deň zverejnenia kampane, pustený medzi ľudí aj jeden kratší. Sú to vlastne pomôcky, vďaka ktorým sa môžeš jednoduchšie dostať k svojmu autu. Lyžiari zo švédskeho národného tímu prebiehajú okolo sklenenej kocky doslova „in the middle of nowhere“ a ak si znalec švédskej divokej prírody, bezútešných bielych plání a severských lesov, možno hneď spoznáš  miesto malého showroomu.

Volkswagen Passat Alltrack 4MOTION je celé biele, aby ti ešte sťažilo možnosť jeho objavenia.

Cesta tam je tŕnistá, späť sa vezieš na novom

Terén nie je jednoduchý. „Lyžiarsky tím mal obrovskú výhodu, že sa mohol do showroomu pri natáčaní reklamy pozrieť, pretože terén skutočne nie je najjednoduchší. Šťastný víťaz však nebude mať problém s cestou späť, pretože naše autá sú na švédsku zimu prispôsobené,“ potvrdzuje náš predpoklad v tlačovej správe aj Jeanette Asteborg, marketingová riaditeľka spoločnosti Volkswagen.

V preklade to znamená asi toľko, že okrem núdzových bŕzd, ktoré ti pomôžu pri extrémnych podmienkach na ceste, či náhlych prekážkach, má aj vyššiu svetelnú výšku, diaľkové svetlá, ktoré neoslňujú protijazdcu IQ.LIGHT, či čiastočne samovoľné riadenie.

Prihlásiť sa musíš na stránke Volkswagenu a keď auto nájdeš, musíš ešte vyriešiť pár byrokratických záležitosti. Potom sadáš a vezieš sa domov.

Zdroje: adsoftheworld.com, volkswagen.se

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech