Baľ kufre a utekaj. Spoločnosť ti zaplatí viac ako 50 000 € za pol roka presedeného na pláži pod mexickým slnkom

  • Je ti stále v práci zima? Kašli na huňaté ponožky, šál a hrubé svetre. Poď pracovať pod horúce slnko na mexickú pláž. Plat je viac než lákavý!
22894263_1621124004619126_1151568935754570508_n
facebook/cancun.com
  • Je ti stále v práci zima? Kašli na huňaté ponožky, šál a hrubé svetre. Poď pracovať pod horúce slnko na mexickú pláž. Plat je viac než lákavý!

Si spoločenský, autentický a dynamický jedinec? Potom presne spadáš do kategórie ľudí, ktorí sa pobijú o jedinečnú šancu získať svoj dream job od cestovnej agentúry Cancun.com. Spoločnosť hľadá svojho nového CEO (Cancun Experience Officer) a ponúka šesť nezabudnuteľných mesiacov v tých najkrajších svetových destináciách plus plat viac ako 50 000 eur (60 000 $). Čo bude tvojou náplňou práce?

Budeš platený za videá, fotky a príbehy, ktoré svetu rozpovieš. Poloostrov Yucatán na pobreží Karibského mora sa stane na pol roka tvojím domovom a jediné, čo bude tvojou úlohou, je dostať sa do kultúry a krás tohto kraja. Okrem desiatich tisícok dolárov za každý mesiac, dostaneš jedinečnú ponuku tráviť noci v tých najluxusnejších rezortoch oblasti a objavovať okolie. Hoci na tento job nepotrebuješ žiadne vymakané CVčko a skúsenosti z predošlých prác, je to viac než len dovolenka. Budeš síce plávať s bielymi žralokmi, navštevovať antické zrúcaniny aj objavovať džungľu, no staneš sa i ambasádorom značky.

Ak si teda myslíš, že vieš ako inšpirovať a presvedčiť milióny cestovateľov po celom svete o tom, že mexický Cancún je rajom na zemi, veselo do toho. Na to, aby si sa prihlásil, potrebuješ jedinečné promo video, ktoré bude mať len jednu minútu. Rozpovieš ním, prečo by si mal byť práve ty tým pravým pre tento job. Čas máš do 17. decembra, a až do 24. decembra nastávajú krušné chvíle hlasovačiek cez všetky možné sociálne siete. Samotná spoločnosť Cancun.com potom v priebehu decembra a januára vyberie najprv najlepšiu stovku, potom päťdesiatku a nakoniec len päticu uchádzačov. Po sérii pohovorov by mal byť víťaz známy 31. januára 2018. A dovolenka začína v marci.

Keby som sa na pár mesiacov chcela stratiť z povrchu zemského, takýto job by som brala všetkými desiatimi. Prihlásiť sa môžeš priamo TU a pozrieť si aj videá tých, ktorý už o tento skvelý job bojujú. Nechceš ísť sám? Zober kamoša! Dá sa aj to. :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech