Beyoncé bude koncertovať len kúsok od Slovenska. Na výber máš hneď niekoľko skvelých možností

  • Beyoncé sa po siedmich rokoch vracia do Európy
  • O vstupenky je už teraz obrovský záujem
Beyoncé tvár
Ilustračný obrázok, YouTube/reprofoto/Beyoncé
  • Beyoncé sa po siedmich rokoch vracia do Európy
  • O vstupenky je už teraz obrovský záujem

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti, ktorej koncert v Bratislave označila Pravda v roku 2013 za koncert roka, sa vracia do Európy. Beyoncé oficiálne ohlásila návrat na koncertné pódiá svojím svetovým turné s názvom Renaissance World Tour, ktoré štartuje už v máji.

Sieť 43 koncertov je pomenovaných podľa jej posledného štúdiového albumu Renaissance z júla minulého roka. Slováci na jej koncert nebudú musieť cestovať priďaleko. 

Záujem o lístky je enormný 

Päťmesačná koncertná šnúra, počas ktorej speváčka predstaví skladby z nového albumu Renaissance, štartuje 10. mája vystúpením v Štokholme, hlavnom meste Švédska a okrem miest ako Amsterdam, Brusel či Paríž sa šou uskutoční aj v piatich zastávkach Veľkej Británie. Fanúšikovia zo Slovenska majú na výber viacero možností. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce)

Časovo najdostupnejšími sú koncerty v nemeckých mestách Kolín nad Rýnom či Frankfurt nad Mohanom. Tam Beyoncé vystúpi 15., respektíve 24. júna. Úplne najvýhodnejšou voľbou je však jej úplne posledný koncert v Európe, ktorý ju 27. júna zavedie do Varšavy na štadión PGE Narodowy. 

Po skončení európskej časti už speváčka odcestuje späť do Severnej Ameriky, kde ju čaká zvyšná trojmesačná púť po Spojených štátoch, ktorej predchádzajú dve vystúpenia v kanadskom Toronte. Obrovský dopyt po lístkoch nie je kvôli popularite rodáčky z texaského Houstonu žiadnym prekvapením.

Vo štvrtok ráno sa na portáli Ticketmaster začal exkluzívny predpredaj vstupeniek na koncerty vo Veľkej Británii, pričom prednostný prístup dostali zákazníci operátora O2. Dnes ráno dostali podobnú príležitosť na zakúpenie prvej vlny lístkov aj francúzski fanúšikovia, ktorí plánujú navštíviť koncerty Beyoncé v Marseille či Paríži. 

V oboch prípadoch však záujem nabral enormné rozmery a ľudia sa pri pohľade na obrazovku nestačili čudovať. Záujemcovia o lístky totiž museli čakať na to, kým sa pred nimi uvoľní miesto. V jednom momente malo o lístky na jednotlivé vystúpenia záujem vyše 250-tisíc ľudí, ktorí boli nakliknutí na rovnakej stránke. 

Fenomenálny koncert v Bratislave spred 10 rokov

Podobný ošiaľ zažili Slováci na vlastnej koži v roku 2013, keď Beyoncé zavítala na Zimný štadión Ondreja Nepelu, teraz známy ako Tipos aréna. Vzhľadom na jej postavenie v hudobnom svete možno jej koncert v Bratislave spred desiatich rokov považovať za ten historicky najvýznamnejší na našom území. 

Aj napriek tomu, že bol koncert v našom hlavnom meste treťou zástavkou v jej svetovom turné Mrs. Carter World Tour 2013, Slováci dali speváčke najavo, ako si vážia, že sa rozhodla prísť práve sem. Na jar a na začiatku leta sa síce nevráti na Slovensko, ale ide o sériu koncertov, ktorú si fanúšikovia tanečnej hudby nesmú nechať ujsť.

Zdroje: tour.beyonce.com, Ticketmaster, Pravda

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá