Beyond Meat nájdeš v ďalšom slovenskom reťazci. Na náš trh prichádza aj nový dánsky výrobca

  • Beyond Meat prichádza do tretieho slovenského reťazca
  • Od 4.12. vstúpil na slovenský trh nový výrobca mäsových náhrad z Dánska
Beyond Meat
Beyond Meat
  • Beyond Meat prichádza do tretieho slovenského reťazca
  • Od 4.12. vstúpil na slovenský trh nový výrobca mäsových náhrad z Dánska

Populárnej náhrade mäsa Beyond Meat burger sa na Slovensku darí a putuje do novej predajne. Tou má byť podľa oficiálnych informácií maloobchodná sieť Kaufland.

🥩❌ Vidíte na obrázku mäso? V skutočnosti je to burger, ktorý iba vyzerá a chutí ako z mäsa. Otestujte 100 % rastlinný Beyond Burger. 🌿

Gepostet von Kaufland Slovenská republika am Donnerstag, 5. Dezember 2019

Na pulty reťazca sa dostal začiatkom mesiaca a značka sa tak stala tretím reťazcom, ktorý na slovensku americkú mäsovú náhradu ponúka. Doteraz sa dala kúpiť iba v predajniach Yeme a Metro. Beyond Meat vstúpil na slovenský trh v júli tohto roku.

Kaufland tak rozšíril svoju ponuku vegetariánskych a vegánskych produktov, ktorá je už teraz široká. Okrem známych značiek, predáva aj vlastnú sériu produktov „K-take it veggie“, v ktorej nájdeš rastlinné mlieka, syr, jogurty, nátierky, omáčky, sladkosti, polotovary aj mäsové náhrady.

Kaufland sa rozhodol konkurovať slovenskej sieti Yeme a cenu za Beyond Meat Burgre nastavil o euro nižšie. Teda miesto 9,99 eura zaplatíš iba 8,99 eura za balenie dvoch kusov. „Mäso“ je však stále najlacnejšie v Metre, kde stojí jeden kus 2,39 eur.

„Vidíte na obrázku mäso? V skutočnosti je to burger, ktorý iba vyzerá a chutí ako z mäsa. Otestujte 100 % rastlinný Beyond Burger,“ vyzýva Kaufland.

S novou mäsovou náhradou prichádza aj obchodná sieť Tesco, ktorá do svojej ponuky nedávno zaradila výrobky Naturli, ktoré sú podobne ako Beyond Meat vyrobené z hráškového proteínu. Na trhu majú zatiaľ Burger a mleté „mäso“. Na pultoch predajní Tesco nájdeš produkty Naturli od 4.12, cena za balenie sa pohybuje okolo 5 eur.

Naturli‘ je od teraz dostupné aj na Slovensku ! Hip hip – Hurá !!! 🇩🇰🇸🇰S radosťou vám oznamujeme, že produkty značky…

Gepostet von Naturli' Slovensko am Dienstag, 3. Dezember 2019

„S radosťou vám oznamujeme, že produkty značky Naturli budú historicky prvýkrát dostupné aj slovenským spotrebiteľom. V spolupráci so spoločnosťou Tesco Slovensko vám exkluzívne prinášame Naturli Burger a Naturli Mleté,“ hovorí značka.

Zdroje: FB, Kaufland, FB, Naturli

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK