Bolt pomôže zvieratám v núdzi. Nepotrebné krmivo môžeš poslať po šoférovi priamo do útulku

  • Prepravná spoločnosť Bolt sa pri príležitosti Svetového dňa zvierat rozhodla spojiť sily so Slobodou zvierat
  • Už v piatok, 4. októbra, budeš môcť po šoférovi z Boltu poslať zvieratám do útulku jedlo a potreby pre zvieratá
  • Ako poďakovanie dostaneš promokód na ďalšiu jazdu
bolt a sloboda zvierat
archív TASR/unsplash
  • Prepravná spoločnosť Bolt sa pri príležitosti Svetového dňa zvierat rozhodla spojiť sily so Slobodou zvierat
  • Už v piatok, 4. októbra, budeš môcť po šoférovi z Boltu poslať zvieratám do útulku jedlo a potreby pre zvieratá
  • Ako poďakovanie dostaneš promokód na ďalšiu jazdu

Oslavy Svetového dňa zvierat sa v priestoroch bratislavskej Slobody zvierat konajú v sobotu – 5.októbra. O deň skôr však môžeš osláviť spolu s Boltom. Ten ti dáva možnosť poslať po svojom šoférovi krmivo, potreby pre zvieratá, rôzne teplé deky a čisté uteráky, aby mali útulkáči na zimu dostatok všetkého potrebného.

Akcia sa uskutoční v Bratislave. Postup je taký, že si privoláš svoj Bolt priamo domov, odovzdáš veci a vodič ich odvezie na známu adresu Slobody zvierat – Pod Brehmi 1/a – Bratislava – Polianky.

Pošli zvieratám darčeky a maj zľavu na Bolt

Určite máš doma veľa vecí nazvyš a mohol alebo chcel by si ich použiť na dobrú vec. Nejaké to zvyšné krmivo, alebo veci dennej potreby, ktoré by mohlo poslúžiť či pomôcť zvieratám.

„V priebehu tohto piatku budú mať ľudia v Bratislave možnosť objednať si vozidlo cez Bolt, ktoré na objednanej adrese úplne zdarma vyzdvihne potrebné veci pre zvieratá z útulkov. Útulok najlepšie využije akékoľvek krmivo pre mačky a psy rôznych váhových a vekových kategórií, nové a zachovalé chovateľské potreby a vyradený textil, akým sú uteráky, deky, obliečky, či plachty. Každý dar by mal byť poriadne zabalený tak, aby nedošlo pri prevážaní k znehodnoteniu vozidla,“ ozrejmil pre Startitup regionálny manažér spoločnosti Bolt pre strednú a východnú Európu Roman Sysla.

Bolt sa zároveň stane aj partnerom Dňa otvorených dverí, ktorý organizuje Sloboda zvierat v sobotu 5. októbra.

Na Svetový deň zvierat budete môcť využiť aplikáciu Bolt okrem taxi služby aj na odvoz darov pre útulkáčov zdarma! ➡️…

Gepostet von Sloboda zvierat am Freitag, 27. September 2019

Aká bude presná hodnota promokódu nechcú zatiaľ organizátori výzvy prezrádzať. Jedna novinka, pre ktorú sa jednoznačne oplatí prispieť dobrej veci, je na svete. „Darcovstvom sa cestujúci zapoja aj do súťaže o kredit 50€ na jazdy cez aplikáciu Bolt,“ dopĺňa Sysla.

Už tento piatok si teda budeš môcť cez aplikáciu Bolt úplne bezplatne objednať jedno z dostupných vozidiel, ktoré budú vyčlenené výhradne na vyzdvihnutie a odvoz darov do útulku v čase medzi 12:00 a 19:00. Náklady na dopravu bude hradiť spoločnosť Bolt.

Nezabúdaj, že požiadať o vyzdvihnutie musíš zvolením kategórie „DEŇ ZVIERAT”.

Svetový deň zvierat vo faktoch

Celé sa to začalo v roku 1931 v talianskej Florencii. V tento deň by sme sa mali zamyslieť nad všetkými zvieratami na svete, nielen nad tými, ktoré máme doma. Deň bol určený na štvrtý október. Patrónom tohto dňa je totiž sv. František z Assisi, ktorý je patrónom zvierat a ekológov.

V tento deň si pripomíname a opakujeme to, že zvieratá majú svoje práva a prináleží im nárok na hodnotný život. Presne preto prispievame k ich väčšiemu pohodliu a zvyšujeme nielen v tento deň úroveň ich života.

Zdroj: blog.bolt.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech