Bon Jovi: Keď nemôžeš robiť to, čomu sa venuješ, rob to, čo môžeš

  • Spevák sa aktívne podieľa na podávaní jedál a umývaní riadu
  • So svojou manželkou založili aj organizáciu, kde pomáhajú bezdomovcom, veteránom a slobodným mamičkám
Bonjovi
Zdroj: Instagram/jonbonjovi, Unsplash,
  • Spevák sa aktívne podieľa na podávaní jedál a umývaní riadu
  • So svojou manželkou založili aj organizáciu, kde pomáhajú bezdomovcom, veteránom a slobodným mamičkám

Svetoznámy spevák Bon Jovi počas pandémie nezaháľa a aktívne pomáha v týchto náročných časoch. Na svojich sociálnych sieťach aktívne prispieva príspevkami, kde ho môžeme vidieť pri úplne iných činnostiach než je spev.

Je riaditeľom organizácie s názvom Soul Kitchen, ktorá otvára reštaurácie za cieľom pomôcť ľudom v núdzi aby sa mohli zadarmo najesť. V týchto reštauráciách človek nenájde klasické menu, keďže ceny nie sú stanovené, je na každého uvážení či zaplatí alebo prispeje inou pomocou, napríklad v kuchyni alebo v ich záhradkách. Spevák sa aktívne podieľa na podávaní jedál alebo umývaní riadu.

 

View this post on Instagram

If you can't do what you do… do what you can.

A post shared by Jon Bon Jovi (@jonbonjovi) on

Centrá pre pomoc bezdomovcom a slobodným mamičkám

Okrem spomínaných reštaurácií Bon Jovi spolu so svojou manželkou založili aj organizácie kde pomáhajú bezdomovcom, veteránom a slobodným mamičkám. Zabezpečujú im dočasný domov, pomoc a starostlivosť.

Mnoho ľudí v tejto dobe trávi čas na sociálnych sieťach, čo spevák využil aby ich podporil v týchto chvíľach. Svojim fanúšikom sa prihovára a zložil prvý verš novej pesničky a vyzval fanúšikov aby ho dotvorili príbehom. „Prežívame ťažké časy, ale nezabúdajte na to, že sme v tom spolu. Dal som dokopy prvé slová pesničky, pomôžte mi dotvoriť ju,“ napísal Jon Bon Jovi pod príspevok. Príspevok komentovali tisíce fanúšikov a mnohí mu ďakovali za jeho empatiu a ľudskosť.

 

Zdroj: Instagram/jonbonjovi

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech