Bonus 500 eur, garancia práce počas pandémie a slušný plat. KFC hľadá ľudí do nových prevádzok v Bratislave

  • KFC ohlásilo expanziu v rámci nášho hlavného mesta
  • Ľudia však nechcú pracovať v gastro sektore, a preto ich firma láka nielen na plat
KFC
  • KFC ohlásilo expanziu v rámci nášho hlavného mesta
  • Ľudia však nechcú pracovať v gastro sektore, a preto ich firma láka nielen na plat

KFC má dnes v Bratislave tri prevádzky, a to v Auparku, Bory Mall a v Relaxxe na Einsteinovej ulici. Najpopulárnejší reťazec reštaurácií s kuracím mäsom na svete u nás síce nemá výrazne silné postavenie, no zdá sa, že naberá nové sily. Značka aktuálne oznámila rozširovanie do nákupného centra Vivo a svoje brány otvorí aj v novom projekte Nivy.

Do týchto prevádzok momentálne hľadá nové posily, a to na pozíciu Shift lídrov, ktorým ponúka nástupný plat 1 200 eur mesačne plus výkonnostný bonus od 135 eur za jeden mesiac. Ten máš šancu získať po zvládnutí skúšobnej doby.

Spoločnosť tiež ponúka príplatky za sobotu, a to 1,79 eur na hodinu, za nedeľu je to 3,58 eur na hodinu. Ak by si pracoval aj počas sviatku, čakaj 100-percentný príplatok. Ide o prácu na plný úväzok s nástupom ihneď. V prípade podania žiadosti do konca augusta 2021 a úspechu vo výberovom procese získaš aj nástupný bonus vo výške 500 eur. 

zdroj: KFC

Čo budeš robiť? V prvom rade máš byť zodpovedný za samostatné riadenie pracovných zmien, komunikáciu s dodávateľmi, prácu s reštauračným systémom a za spracovanie a zasielanie denných hlásení. Tiež budeš musieť dodržiavať firemné štandardy a čakajú ťa aj školenia zamestnancov.

Firma vyžaduje aj to, aby si dokonale ovládal jednotlivé pozície v rámci prevádzky. Tiež by si mal byť na nich v prípade potreby ochotný pracovať. Očakáva sa, že budeš plniť aj ďalšie úlohy, ktoré si od teba bude „bežný deň“ či zákazník vyžadovať.

Chcel/a by si pracovať v gastro sektore?

Výhodou je, že v pracovnej službe vieš robiť flexibilné smeny. Ak sa rozhodneš pre túto pozíciu, ranná smena ti začína o 7:00 a trvá do 15:30. Poobedná štartuje 14:30 a je do 22:00. Medzi zamestnanecké benefity patrí veľmi ojedinelá garancia práce aj počas 3. vlny pandémie COVID-19, ktorá môže v gastro sektore opäť napáchať veľké škody a pripraviť množstvo ľudí o prácu.

zdroj: KFC

„Garantovať zamestnanie môžeme vďaka nadnárodnému charakteru spoločnosti, pevnému postaveniu medzi top gastro prevádzkami rýchleho občerstvenia na Slovensku i vo svete a samotnému spôsobu výdaja stravy. Potvrdiť ti to môžu naši zamestnanci, ktorí už s nami prvé dve vlny absolvovali,“ uvádza spoločnosť.

V rámci zamestnaneckých obedov majú zamestnanci nápoje a jedlo z ponuky reštaurácie úplne zadarmo. Počas dňa majú k dispozícii aj ovocie alebo niečo malé pod zub v priestoroch pre zamestnancov.

„Snažíme sa podporovať aj kariérny rast zamestnancov, a preto majú zamestnanci možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku, alebo sa vzdelávať prostredníctvom nášho tréningového programu v oblasti gastronómie.“

zdroj: KFC

Každý zamestnanec zamestnaný na trvalý pracovný pomer tu získa zadarmo aj Multisport Kartu, ktorú môže využívať v športových centrách po celom Slovensku. Pri narodení dieťaťa, svadbe alebo narodeninách firma zase poskytuje finančný príspevok.

Táto práca bude pre teba správnou voľbou, ak si lídrom či líderkou „telom i dušou“ a vieš motivovať svojich ľudí k  čo najlepším výkonom. Ako líder by si im mal vedieť osobne predviesť, ako majú tieto výkony v praxi vyzerať, a to na všetkých pozíciách.

zdroj: KFC

Mal by si byť schopný vytvoriť na prevádzke príjemnú atmosféru aj napriek občasným „nepríjemným“ vonkajším vplyvom. V neposlednom rade sa ti zíde, ak budeš odolný voči stresu a veci vieš riešiť aj s humorom. Samozrejmosťou by mal byť pro-zákaznícky orientovaný prístup a tvoj obchodný duch. Na tejto pozície je tiež alfou a omegou schopnosť dobre zorganizovať čas svojich podriadených, no najmä ten svoj.

KFC deklaruje, že záujemcom o prácu poskytne starostlivý a precízny „onboarding“ na pozíciu, nerutinnú prácu a možnosť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti. „Vopred upozorňujeme, že pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných, spĺňajúcich nami stanovené kvalifikačné a osobnostné predpoklady. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 15. septembra 2021,“ dodáva spoločnosť.

Zdroje: Profesia.sk, KFC

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie