Boutiquality: Umenie vychutnať si luxus, aj keď sa iní nedívajú

elite
Elite Bath+Kitchen

Ak sa radi obklopujete inšpiratívnymi ľuďmi, je prirodzené mať rovnako vysoké nároky aj na priestor, v ktorom žijete. To je krédo unikátneho bratislavského showroomu, v ktorom po jednej návšteve zmeníte váš pohľad na luxus.

Nechali by ste vychladnúť michelinovský obed len preto, aby ste ho mohli nafotiť pre svoj IG? Boutiquality je koncept adresovaný ľuďom, ktorých podobné otázky nezaskočia. Vedia si pôžitkársky vychutnávať život s lajkami, ale aj bez nich. Prioritou je pre nich prémiový pocit, nie prémiový status.

Alape_Aqua_Deep-Indigo_077.tif
zdroj: ELITE BATH+KITCHEN je spojenie špičkovej funkcionality a nadčasovej krásy.

Päťhviezdičkové snívanie

Predstavte si, že pocit päťhviezdičkového luxusu môžete zažívať každý deň a aj pri zdanlivo nezaujímavých momentoch, ako je ranná sprcha či krájanie zeleniny. Predstavte si sami seba v kúpeľni, ktorá viac pripomína svetovo zariadený wellness než nábytkársky katalóg. Predstavte si kuchyňu s takým sofistikovaným dizajnom, že prepadnete kulinárskej vášni už len preto, aby ste si našli zámienku zdržiavať sa tu častejšie a dlhšie.

Páči sa vám, čo vidíte? Príďte si to pozrieť a precítiť naživo. Kúpeľňový a kuchynský showroom ELITE BATH+KITCHEN v Zuckermandli je už na pohľad výnimočný, elegantný a neokázalo luxusný. Len čo vojdete dovnútra, obklopia vás príklady do detailov vyladených spojení špičkovej funkcionality a nadčasovej krásy.

ZZH_T24350J01_000_01
zdroj: V showroome ELITE BATH+KITCHEN nájdete prémiové a exkluzívne svetové značky.

V znamení kvality a exkluzivity

34 značiek kúpeľňových a kuchynských riešení vrátane šiestich exkluzívnych zastúpení na slovenskom trhu spája jednotný menovateľ: prvotriednosť. Pri nadväzovaní nových obchodných partnerstiev je parameter excelentnej kvality prioritou číslo jeden, preto si ELITE BATH+KITCHEN zachováva dlhodobo vysoký štandard a reputáciu „elitológov“, odborníkov na výberovú krásu.

Tu sa nestane, že nájdete niečo s prívlastkom „priemerné“. V showroome majú priestor výhradne produkty zlučujúce autorskú nápaditosť, remeselnú zručnosť a technologickú zrelosť. Presne v súlade s princípmi konceptu boutiquality. Cieľom nie je zvýšiť počet vecí v kúpeľni či v kuchyni, ale zvýšiť štandard každej jednej z nich.  

ELITE BATH+KITCHEN má tú česť exkluzívne zastupovať renomovaných prémiových výrobcov, ako sú nemecké kuchyne Bulthaup, kuchynské spotrebiče Gaggenau, dizajnová sanita do kúpeľní Agape či ikonická Ceramica Cielo – najlepší si prirodzene vyberajú najlepších.  

ZZH_T20586J04_000_01
zdroj: Odborníci v ELITE BATH+KITCHEN splnia akékoľvek požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Klientsky servis v rukavičkách

Showroom ELITE BATH+KITCHEN by mal byť cieľom vašej prvej návštevy pred zariaďovaním či skvalitnením domácnosti. Servis, ktorý dostanete, zahŕňa pomoc pri výbere značiek, odbornú asistenciu pri projekčných úpravách, materiálovú selekciu či koordináciu montážnych prác.

Dobre mienené rady privítate vy, ale aj interiéroví dizajnéri či architekti. Klientske služby totiž zohľadňujú špecifické potreby laickej aj odbornej verejnosti. Nečakajte žiadnych elitárov nazerajúcich na vás zvrchu, ak nepoznáte zvučné mená z dizajnérskeho sveta. Po celý čas sa vám budú venovať experti na výberovú krásu, pripravení zdieľať svoje know-how s každým, kto vie krásno oceniť.

ZZH_T25222G05_000_01
zdroj: Vo funkčnom showroome ELITE BATH+KITCHEN spoznáte boutiquality na vlastnej koži.

Boutiquality je o pocite a ten treba zažiť

Ani tá najkvalitnejšia produktová fotka či video nesprostredkujú to, čo vaše zmysly. Funkčný showroom ELITE BATH+KITCHEN je preto skomponovaný pre dotyk a pre atmosféru bezprostredného zážitku. Príďte sa pozrieť, ako vyzerá boutiquality naživo a predstavte si, o čo krajšie vyznie, keď bude zdobiť váš domov.

Rezervujte si termín stretnutia na www.elitebathkitchen.sk.

Najnovšie videá

Trendové videá