Bratislava chystá užitočnú dopravnú appku, vďaka ktorej zistíš, či tvoj spoj mešká

  • Hlavné mesto aktuálne hľadá beta-testerov, ktorí aplikáciu otestujú a pomôžu s vychytaním jej prípadných nedostatkov
archív Startitup/TASR
  • Hlavné mesto aktuálne hľadá beta-testerov, ktorí aplikáciu otestujú a pomôžu s vychytaním jej prípadných nedostatkov

Bratislava v spolupráci so vzdelávacím programom Butterfly Effect a s podporou mobilného operátora Orange predstavila prvú verziu mestskej aplikácie, ktorá pomôže obyvateľom Bratislavy získať užitočné informácie o MHD. Mesto o tom informovalo na svojom Facebooku

Vďaka nej sa napríklad dozvieš aktuálne odchody spojov, ale aj to, či má tvoj autobus alebo električka meškanie. Nájsť tu môžeš aj mapu zobrazujúcu stanice Slovnaft bicyklov spolu s aktualizovanými informáciami o ich obsadenosti. 

Testujte novú dopravnú aplikáciu Bratislavy spolu s nami

POĎTE S NAMI TESTOVAŤ MESTSKÚ DOPRAVNÚ APPKU👉https://nezmeskajto.skMesto v spolupráci so vzdelávacím programom Butterfly Effect a s podporou Orange pripravilo prvú verziu mestskej aplikácie zameranej na zjednodušenie informácií o MHD. Pomôžte nám ju vyladiť a následne uviesť do života. Po skončení testovania bude prebiehať výber partnera, s ktorým aplikáciu budeme rozvíjať ďalej.

Gepostet von Bratislava – hlavné mesto SR am Freitag, 10. Januar 2020

Aplikácia je aktuálne v testovacej verzii a preto hlavné mesto vyzýva občanov, aby sa zapojili do jej testovania, pomohli ju vyladiť a následne uviesť do života. 

„Po skončení testovania bude prebiehať výber partnera, s ktorým aplikáciu budeme rozvíjať ďalej,” napísalo mesto vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

Aplikáciu môžeš otestovať cez stránku nezmeskajto.sk. „Ako beta-tester máš možnosť otestovať nové funkcionality, užívateľské rozhranie ako aj dizajn tejto novej aplikácie ešte predtým, ako sa dostane oficiálne do produkcie,” píše mesto na svojom webe. 

zdroj: Nezmeskajto.sk

Magistrát ďalej informuje, že v aplikácii používatelia nájdu notifikácie o meškaní liniek a informácie o dopravnej situácii v meste. Obsahuje tiež mapu so zastávkami vyznačenými vo všetkých smeroch spolu s informáciou o aktuálnych odchodoch spojov.

Zdroje: TASR, nezmeskajto.sk, FB, Bratislava, -, hlavné, mesto, SR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech