Bratislavská IKEA znova otvára svoje brány, ale jedlo nečakaj. Chýbať bude aj ikonická pomôcka

  • Obchodný dom s nábytkom sa v stredu 6. mája znovu otvorí
  • Nakupujúci však musia dodržať prísne hygienické opatrenia
  • Reštaurácia a bistro v IKEA neotvorí, k dispozícii nebudú ani žlté nákupné tašky
ikea
AP Photo/Mark Lennihan, File
  • Obchodný dom s nábytkom sa v stredu 6. mája znovu otvorí
  • Nakupujúci však musia dodržať prísne hygienické opatrenia
  • Reštaurácia a bistro v IKEA neotvorí, k dispozícii nebudú ani žlté nákupné tašky

V stredu, 6. mája spoločnosť IKEA znovu otvorí svoj obchodný dom v Bratislave. Otváracia doba bude od deviatej rána do deviatej večer každý deň okrem nedele. Informovala o tom spoločnosť v tlačovej správe.

Prísne pravidlá

Od pondelka do piatku v čase od 9:00 do 11:00 tu platí, rovnako ako vo všetkých ostatných obchodoch, čas vyhradený na nákup pre seniorov. Okrem toho platia hygienické predpisy rovnaké pre všetky obchody, a to dezinfekcia rúk, dvojmetrové rozostupy, obmedzenie počtu návštevníkov na 900 a vstup len s prekrytím nosa a úst.

Okrem nákupov v obchodnom dome je možné stále využiť online nákup so službami Klikni a vyzdvihni a Klikni a dovezieme. IKEA Pop-up v Košiciach ostáva nadaľej zatvorený,“ informuje spoločnosť.

ikea
zdroj: FB/Ikea

Detský kútik Småland, reštaurácia a bistro zostanú pre zákazníkov zatvorené.Zákazníci nebudú môcť na nakupovanie používať žlté tašky FRAKTA. Zákazníkom odporúča, aby použili nákupný vozík alebo si zakúpili modrú tašku FRAKTA, ktorú si budú môcť vziať domov. V obchodnom dome budú zákazníci pravidelne vyzývaní, aby dodržiavali rozostupy a dezinfikovali či umývali si ruky.

Nepokazme si to

Je dôležité, aby sme vďaka zavedeniu nových postupov zabezpečili chod firmy a vytvorili bezpečné pracovné prostredie. Ak sa chceme postarať o našich spolupracovníkov, musíme sa tiež postarať o správnu prevádzku našej spoločnosti,“ hovorí Mounia El Hilali, generálna riaditeľka a manažérka pre oblasť trvalej udržateľnosti IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Som tiež skutočne pyšná na všetkých našich spolupracovníkov, pretože každý jeden z nich prispieva k tomu, aby sme mohli znova otvoriť naše brány. Vďaka nim môžeme s radosťou znova privítať našich zákazníkov a dať im možnosť, aby si mohli znova zveľaďovať svoje domovy. Zdravie a bezpečnosť našich spolupracovníkov a zákazníkov sú pre nás prvoradé. Preto si chceme byť istí, že opätovným otvorením ich nijako neohrozíme,“ dodala.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech