Bratislavský developer dá záujemcom o bývanie benefit, ktorý im ušetrí až 2 500 eur

  • Projekt Jarabinky vytvára atraktívne miesto na bývanie v Bratislave
  • O jeho úspechu svedčí aj fakt, že už dve tretiny bytov sú rozchytané
  • Teraz developer budúcim majiteľom bytov ponúka akciu v podobe kuchyne zdarma
jgvjvjh
Jarabinky
  • Projekt Jarabinky vytvára atraktívne miesto na bývanie v Bratislave
  • O jeho úspechu svedčí aj fakt, že už dve tretiny bytov sú rozchytané
  • Teraz developer budúcim majiteľom bytov ponúka akciu v podobe kuchyne zdarma

Nájsť v Bratislave dokonalé bývanie môže byť pekne tvrdý oriešok. Ak netúžiš práve po predraženom staromestskom byte, panelákovom bývaní v Petržalke alebo rodinnom dome na okraji mesta, ideálnou možnosťou je byt v jednom z developerských projektov, ktorú tu vyrastajú. Takými sú aj Jarabinkysituované blízko Mlynských nív v obľúbenej mestskej časti Ružinov. Cieľom ambiciózneho projektu je vybudovať „nové srdce Ružinova“ s plnou občianskou vybavenosťou.

Všetko, čo k modernému životu patrí

Výhodou je skvelá lokalita, z ktorej je to len na skok do samotného centra mesta či k nábrežiu Dunaja. Po ruke sú nákupné centrum a reštaurácie, trhovisko Miletičova, ako aj múzeum či kino. To všetko a oveľa viac je dostupné pešo alebo na bicykli vďaka napojeniu na cyklotrasy. Skvelú dopravnú dostupnosť garantuje aj aktuálne budovaná autobusová stanica, ktorá ponúkne tiež farmársku tržnicu, bežeckú dráhu a obchody. V samotnom komplexe Jarabiniek zároveň vznikne promenáda s obchodmi či kaviarňami, takže svoju rannú kávu si môžeš vychutnať doslova v papučiach. Je vidieť, že západný trend prichádza aj k nám a ty tak môžeš mať všetky výhody mesta na dosah a nemusíš kvôli ničomu cestovať cez polovicu Bratislavy.

K dispozícii sú v Jarabinkách 1- až 4-izbové byty, v prípade Jarabiniek Grande je možné upraviť si dispozíciu bytu podľa želania a pokojne spojiť aj niekoľko bytov dokopy. Tie sú umiestnené vo výškovej budove a potešia tak najmä milovníkov krásnych výhľadov na mesto. Medzi výhody celého komplexu patria aj atraktívne uzavreté dvory, ktoré podporia vznik komunít a kde sa deti bezpečne „vyšantia“. Sú tak ideálne pre mladé rodiny a mladých ľudí, ktorí hľadajú moderné, komfortné a pekné mestské bývanie. 

Developer prináša špeciálnu akciu

O kvalite projektu svedčí aj obrovský záujem ľudí. Napriek tomu, že novostavby sa dnes nepredávajú veľmi dobre, toto nie je prípad Jarabiniek. Už dve tretiny z ponúkaných bytov sú totiž predané. K dispozícii je tak už len tretina z nich. Developer teraz navyše oznámil zaujímavú akciu. Budúcim majiteľom ku kúpe bývania ponúka kuchyňu zadarmo až do ceny 2 500 eur. To je pre všetkých, ktorí uvažujú nad vlastným bývaním, obrovských benefit. Dodatočné náklady na zariadenie bytu vedia byť vysoké a moderná kuchyňa zadarmo tak skutočne padne vhod.

Ak práve hľadáš sympatické bývanie a zaujal ťa tento projekt, neváhaj ani sekundu, pretože tvoj vysnívaný domov môže byť rýchlo preč. Modelové byty si môžeš prezrieť vo virtuálnej prehliadke, konkrétne byty môžeš vyberať v 3D výberovníku, v Jarabinkách tu a v Jarabinkách Grande tu.

Článok vznikol v spolupráci s jarabinky.sk. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech