Bratislavský Polus definitívne končí. Čakajú ho veľké zmeny

  • Polus City Center sa dočkal pre mnohých pomerne nečakaného „rebrandingu"
  • Kompletne tak nemení len interiér, ale aj názov
  • Budúci rok sa má zmien dočkať aj exteriér nákupného centra
pola
Polus City Centre
  • Polus City Center sa dočkal pre mnohých pomerne nečakaného „rebrandingu"
  • Kompletne tak nemení len interiér, ale aj názov
  • Budúci rok sa má zmien dočkať aj exteriér nákupného centra

Polus City Center v súčasnosti prechádza rozsiahlou rekonštrukciou. Tá ho má premeniť na moderné a otvorené centrum pre komunity, rodiny a širokú verejnosť. 

„Trendy sa menia a my sa im snažíme prispôsobiť, preto ste u nás uplynulé mesiace mohli vidieť rozsiahle rekonštrukcie. Pre našich zákazníkov chceme vytvoriť príjemnejší a lepší zážitok z nakupovania, preto sme sa rozhodli pre kompletnú premenu,” uvádza na svojom webe Polus City Centre

zdroj: Immofinanz Polus City Center

Meniť sa však nebude len interiér tohto už 19 rokov starého, polyfunkčného komplexu. Nákupné centrum, ktoré v posledných rokoch akosi strácalo dych aj kvôli neustále pribúdajúcim, modernejším konkurentom, chce začať s celkom čistým štítom a kompletne mení aj dlhé roky zaužívaný názov.

Súčasťou veľkých zmien je aj zmena názvu, a preto sa Polus City Center mení na VIVO! Bratislava,” píše sa na stránke nákupného centra.

Aj keď Polus končí, nezatvárame.😄 Meníme sa na VIVO! 🎉 Viac info tu: bit.ly/Polus_bude_Vivo

Gepostet von Polus City Center am Dienstag, 24. September 2019

Okrem diskontného reťazca Lidl vo vynovených priestoroch pribudnú aj nové značky ako Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay, ktoré rozšíria mix nájomcov. 

Pribudnú eskalátory, ktoré nahradia točité schodiská na križovatkách pri kinách a fitnescentre. Zmeny sa dotknú aj charakteristického travelátoru v strede nákupného centra, jeho časť z prízemia na 1. poschodie už bola odstránená. Nový systém značenia má navyše ľuďom uľahčiť orientáciu v rámci nákupného centra.

Zmeny sa však nedotknú len nákupných pasáži. V priestoroch VIVO nájdeš aj doposiaľ absentujúce oddychové zóny, nový food court a zmodernizované podzemné garáže.

Horúce novinky v Poluse

Prvá fáza rekonštrukcie je úspešne za nami.👍 Ako vyzerá vynovený food court či DATARTsk, nové potraviny reťazca Lidl Slovensko, alebo servisný ostrovček s novými prevádzkami?🛍 Pozrite si video a zistíte nielen to, ale aj aké ďalšie zmeny vás aj nás ešte len čakajú.⬇

Gepostet von Polus City Center am Montag, 23. September 2019

Food court má už teraz nové podlahy, osvetlenie, stropy či dizajnový nábytok. Dočkal sa aj rozšírenia do uličky smerom ku kinám, vďaka čomu poskytuje viac priestoru novým prevádzkam s jedlom a nápojmi. Pribudlo aj podstatne viac prírodných materiálov a zelene. Plusom je aj praktické rozdelenie na zóny, a to na neformálnu a biznisovú.

zdroj: Immofinanz Polus City Center

Vivo sa však má rozšíriť ešťe viac, nakoľko tu pribudne okolo 15-tisíc metrov štvorcových novej plochy. Definitívne ukončenie rekonštrukcie je naplánované na 7. novembra 2019, kedy sa chystá aj veľké znovuotvorenie nákupného centra.

Čítaj viac: Bratislavský Polus naberá nový dych. Vďaka redizajnu by si sa tu mal cítiť ako doma

Čo sa týka exteriéru, ohlásená je modernizácia fasády  a vchodov pre návštevníkov. Budúci rok má nasledovať aj renovácia námestia pred hlavným vstupom do centra a v pláne je aj zlepšenie prepojenia areálu jazera Kuchajda s nákupným centrom. 

Zdroj: immofinanz.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech