BUBO láka Slovákov na dovolenku súkromným lietadlom do exotického raja. Stáť má len pár tisíc eur

  • Vianočné trhy sa tento rok nebudú a konať a veľké oslavy Silvestra na Slovensku, zrejme tiež netreba očakávať
  • BUBO preto pripravil exkluzívnu exkluzívny zájazd, ktorí by určite padol vhod mnohým ľuďom, ktorí majú plné zuby pandémie, no najmä zimy
funn
Instagram/@lubofrombubo, Unsplash/@sotti
  • Vianočné trhy sa tento rok nebudú a konať a veľké oslavy Silvestra na Slovensku, zrejme tiež netreba očakávať
  • BUBO preto pripravil exkluzívnu exkluzívny zájazd, ktorí by určite padol vhod mnohým ľuďom, ktorí majú plné zuby pandémie, no najmä zimy

Objednať si teraz môžeš silvestrovský zájazd na exotické Maldivy a to dokonca súkromným lietadlom. Cestovať budeš v slovenskej uzatvorenej skupine priamym letom vlastným lietadlom na pláže s bielym pieskom a s päťmetrovými odstupmi od najbližšej partie. 

Výhodou je aj fakt, že súkromné lietadlo bude po celý čas parkovať na Maldivách, čo dáva garanciu návratu aj v prípade nepredvídateľných zmien.

Gepostet von Paradise Island Resort, Lankanfinolhu, Maldives am Samstag, 9. September 2017

Po občerstvení v letiskovej lóži nasadneš do malého hydroplánu a po necelých 25 minútach pristaneš v oceáne. Na túto cestu budeš potrebovať  len 8 dní dovolenky vrátane päťdňovej karantény po návrate. Cena zájazdu je 3930 eur a zahŕňa ubytovanie na 10 nocí v 5* Paradise Island Resort s all inclusive.

Bubo Covid garancia v cene

Tento zájazd okrem iného zahŕňa aj takzvanú BUBO Covid garanciu. To znamená, že cestovná kancelária ti preplatí test na COVID-19 pred cestou s garanciou otestovania. V prípade pozitívneho výsledku ti kancelária vráti všetky peniaze. Po návrate domov ti Bubo taktiež preplatí domácu karanténu aj test.

„Preplatíme vám covid test pred cestou a v prípade pozitívneho výsledku vám vrátime všetky peniaze. Máte tak istotu, že pocestujete výlučne so zdravými ľuďmi. Po návrate vám za každý pracovný deň karantény zaplatíme 50 eur,“ dodáva kancelária.

Gepostet von Constance Halaveli am Mittwoch, 23. September 2020

Vstup na Maldivy

Maldivy pristúpili od 15. júla 2020 k znovuotvoreniu hraníc, avšak s niekoľkými opatreniami a pravidlami. Turistom sú udeľované bezplatné 30-dňové víza pri vstupe do krajiny rovnako ako to bolo pred vypuknutím pandémie COVID-19.

Po príchode na Maldivy však musíš predložiť rezerváciu ubytovania, pričom je možné bývať len v rezortoch, marínach a hoteloch na neobývaných ostrovoch. Turisti, ktorí navštívia Maldivy, by si mali rezervovať pobyt iba na jedinom mieste, počas tohto obdobia nie je povolené meniť rezorty. 

Gepostet von Constance Halaveli am Freitag, 17. Juli 2020

Od 10. septembra vrátane, zaviedla maldivská vláda povinnosť predložiť na vstupe do krajiny negatívny PCR test na COVID-19, nie starší ako 72 hodín pred odletom. Pri odchode z Maldív sa majú turisti možnosť otestovať na COVID-19 v prípadoch, že výsledky takého testu sú vyžadované pri návrate do ich cieľovej destinácie. Veľvyslanectvo SR v Dillí upozorňuje, že pre Maldivy naďalej platí cestovné odporúčanie 3. stupňa –necestovať.

Zdroje: Bubo, MZVSR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech