Burgráreň, ktorá rozdelila Slovákov, je na predaj. Internetom kolujú fotky hygieničky, jej adresa aj kontakty

  • Trnavský Hollywood burger je po predošlých dňoch známy asi každému Slovákovi
  • Mediálny priestor zaplnil vďaka svojmu majiteľovi, ktorý odmietol rešpektovať nariadenia
  • Zaujímavosťou však je, že prevádzka sa už od septembra predáva
pjimage - 2021-11-27T105949.835
FB/Hollywood Burger Unsplash/Amirall Mirhashem
  • Trnavský Hollywood burger je po predošlých dňoch známy asi každému Slovákovi
  • Mediálny priestor zaplnil vďaka svojmu majiteľovi, ktorý odmietol rešpektovať nariadenia
  • Zaujímavosťou však je, že prevádzka sa už od septembra predáva

Na Slovensku nie je momentálne známejšia burgráreň ako trnavský Hollywood burger. Podnik „spopulárnil“ jeho majiteľ, ktorý sa rozhodol nezatvoriť ho aj napriek opatreniam. Majiteľa dokonca neodradila ani pokuta vo výške niekoľko tisíc eur. 

Z opatrení sa vysmieva, verejne kritizoval aj hygieničky, ktoré prišli jeho prevádzku skontrolovať. Už niekoľko dní internetom kolujú fotky, kontakty a adresa jednej z nich.

Majiteľ prevádzky rozdelil Slovákov na dva tábory, zatiaľ čo časť ho obdivuje a robí z neho hrdinu, ktorý sa „postavil systému“, ďalší upozorňujú, že len šíri hnev a útočí na ľudí, ktorí si vyhlášky nevymysleli. Povinnosťou hygienikov je totiž kontrola, v jeho prevádzke si tak len robili svoju prácu. 

Tu však príbeh nekončí. Majiteľ sa rozhodol v rebelovaní pokračovať a jedlo rozdával ľuďom zadarmo priamo z food trucku. Ten bol odparkovaný pred prevádzkou, odkiaľ si majiteľ ťahal elektrinu. Polícia ho vyzvala, aby z parkovacieho miesta odišiel, následne začal odpájať elektrinu a posmešne dodal, že má aj tak solárne panely.

Ten pocit, keď kontrole už dôjdu argumenty nakoľko sme v AUTE 🤌číslo ☎️0948412501☎️Dnes zatiaľ 4-tá kontrola aj TV Markíza 🥰#dakujeme

Posted by Hollywood Burger on Thursday, November 25, 2021

„Všetko poodpájam, mám vás u pr*ele a oblízali ste mi nohy všetci jak ste tu… Nenechám si zavrieť svoj biznis tým, že sa vydá dáka vyhláška,“ vraví vo videu majiteľ. 

„Za nerešpektovanie nariadenia o okamžitom uzatvorení prevádzky zo strany RÚVZ bola majiteľovi políciou uložená maximálna pokuta 5 000 eur. Nakoľko majiteľ na mieste odmietol pokutu zaplatiť, bolo jeho konanie oznámené príslušnému RÚVZ. V správnom konaní mu môže byť uložená pokuta až do výšky 20 000 eur,“ píšu trnavskí policajti na sociálnej sieti.

Zbytočná rebélia?

Polemizovať o tom, či boli tieto scény zbytočné, by sme vedeli veľmi dlho. Prevádzka je totiž od 21. septembra v ponuke realitnej kancelárie, ktorá ju ponúka na odstúpenie. Tá sa predáva s klientelou, autami na rozvoz, s celkovým vybavením, dodávateľmi, personálom a inkriminovaným food truckom. 

zdroj: Unsplash/SK

Prevádzka, ktorá v Trnave pôsobí od roku 2015, sa predáva za 112-tisíc eur. 

Slováci ho podporujú

Video, ktoré sa v priebehu niekoľkých hodín stalo virálnym, zachytáva nie len policajtov, ale aj hygieničku. Jej tvár už niekoľko dní koluje internetom. Okrej jej tváre s menom sa však v príspevku dá nájsť aj jej adresa a telefónne číslo. 

zdroj: Screenshot/Facebook

„Slečna Kučíková sa vyžíva v tom, že buzeruje ľudí po prevádzkach a robí plecia. S policajtami za chrbtom. Keby stretnete Kučíkovú na ulici a konfrontujete ju, robí sa že je automat na lístky,“ uvádza sa v príspevku s informáciami o žene. Z obrázku sme osobné údaje ženy odstránili. 

Zdroje: Time4dreams, Facebook

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie