Bývalá milenka Borisa Kollára bude asistentkou poslanca Sme rodina s platom 3 000 eur mesačne

  • Natália Tóthová sa do strany dostala už počas kampane
  • Nedávno podpísala zmluvu na 140-tisíc za 4 roky, bude z nej asistentka
boris
TASR: Jakub Kotian/Facebook
  • Natália Tóthová sa do strany dostala už počas kampane
  • Nedávno podpísala zmluvu na 140-tisíc za 4 roky, bude z nej asistentka

Poslanec zo Sme rodina, Jaroslav Karahuta bude mať novú asistentku. Jej minulosť sa však už podľa zistení portálu Aktuality.sk už s touto stranou spájala v čase, keď ešte ani neexistovala. Natália Tóthová je totiž bývalou milenkou Borisa Kollára, zakladateľa a predsedu strany a zároveň súčasného predsedu parlamentu. 

Takmer 3-tisícový plat

To, aké vzťahové prepojenia s Borisom Kollárom Tóthová v minulosti mala nie je podstatné. Zaujímavým faktom je, že dnes sa dostáva do parlamentu, podľa slov samotného predsedu so stranou spolupracovala už dlhšie, a vždy bola šikovná a aktívna. 

Gepostet von Natalia Toth am Freitag, 28. Februar 2020

V roku 2014 sa jej venoval, aj bulvárny denník Plus 1 deň, kedy uviedli, že čaká dieťa. V tom čase bol Kollár známy ešte len ako podnikateľ, ktorý má za sebou bohaté príbehy s rôznymi ženami a niekoľko dobre zaopatrených detí. Toto však čakala s niekým iným. 

Dnes sa môže pochváliť pracovnou zmluvou na približne 140-tisíc eur. Tú podpísala s parlamentnou kanceláriou. Jej pracovnou náplňou ako asistentky poslanca by mala byť asistenčná práca, týkajúca sa predovšetkým administratívnej pomoci pri práci. Za tú dostane Tóthová odmenu 2 949 eur. 

Osvedčila sa počas kampane

Na asistenta majú poslanci nárok. O to lepšie sa im spolupracuje, ak už dotyčného poznajú dlhšie, respektíve s ním spolupracovali. Tak bolo aj v prípade Bratislavčanky Tóthovej. 

Natália Tóthová dlhodobo spolupracuje so Sme rodina. Pracovala pre nás pred aj počas kampane. Keďže bola veľmi šikovná a aktívna, pán Karahuta si ju vybral za svoju asistentku. Nemáme žiadne nadštandardné vzťahy,“ uvernil dnes vyjadrenie samotného predsedu Sme rodina portál Aktuality.sk na základe vlastných zistení. 

Zdroje: aktuality.sk, 1pluska.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech