Bývalý šéf ŽSR si na benzínke zabudol ruksak. Bolo v ňom 300-tisíc eur

  • Bežní ľudia nosia v ruksakoch maximálne tak notebook, jedlo a pár drobných. To, čo našli v tomto ruksaku, sa však normálu absolútne vymyká.
leather-backpack-trend
pinterest.com
  • Bežní ľudia nosia v ruksakoch maximálne tak notebook, jedlo a pár drobných. To, čo našli v tomto ruksaku, sa však normálu absolútne vymyká.

Predstav si, že pracuješ ako brigádnik na benzínovej pumpe. Toto miesto môže prinášať množstvo potenciálnych hrozieb a problémov, čo samozrejme poznáme z filmov aj policajných záberov. No teraz si predstav, že by si počas bežnej smeny našiel na zemi ruksak – nie obyčajný, ale priam zázračný. To sa totiž stalo brigádnikovi pracujúcemu na čerpacej stanici v Tatranskej Štrbe. Našiel ruksak, pozrel sa dnu a nenašiel desiatu ani školské zošity, ale obrovský balík peňazí.

Tento šokujúci nález obsahujúci obnos vo výške 300-tisíc eur samozrejme okamžite nahlásil polícii. Chvíľu sa naozaj nevedelo, kde sa tu peniaze vzali a kto je ich majiteľom či komu mali byť odovzdané. Rýchlo sa k nim však prihlásil majiteľ a na počudovanie je ním bývalý šéf štátnych Železníc Slovenskej republiky Štefan H, o čom informovala televízia Markíza. Železniciam už síce nešéfuje, no aj dnes je členom dozornej rady.

Foto: pexels.com

Keď polícia a kriminalisti tohto majiteľa ruksaku spovedali, povedal im, že peniaze našiel v dome po matke. V skutku zaujímavá, no trochu podozrivá odpoveď. Ako je navyše možné zabudnúť ruksak s tak neskutočným obnosom peňazí? Na benzínke? Prípad sa samozrejme ďalej vyšetruje, peniaze má v držaní polícia a my len môžeme čakať na rozuzlenie.

Tešiť sa však už teraz môže nálezca ruksaku, ktorý si k svojej brigáde zrejme polepší. Zo zákona mu totiž za nájdenie prináleží desať percent z nájdenej sumy, teda 30-tisíc eur. Pekná brigáda. :)

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK