Bývalý striptér Diego: Ženy chodia na striptíz kvôli nenaplneným túžbam

  • Tomáš Kavčák je striptér na dôchodku, ktorý svoju kariéru ukončil po viac ako 16 rokoch tancovania
  • Striptíz je podľa neho plnohodnotné zamestnanie, porovnateľné s prácou v kancelárii
Dirtyy Boyzz, Scandal Agency
Bývalý striptér Tomáš Kavčák, Facebook/Dirtyy Boyzz, Instagram/Scandal Agency
  • Tomáš Kavčák je striptér na dôchodku, ktorý svoju kariéru ukončil po viac ako 16 rokoch tancovania
  • Striptíz je podľa neho plnohodnotné zamestnanie, porovnateľné s prácou v kancelárii

Striptíz je povolanie, pri ktorom sa nejedna babka trikrát prežehná. Kontroverzná práca však vôbec nie je taká ponižujúca, ako si väčšina z nás myslí. Striptéri ju berú veľmi profesionálne a porovnávajú ju s robotou v kancelárii. Je to vraj zamestnanie ako každé iné. 

Striptízové šou u nás nie sú tak populárne ako napríklad v Amerike. Muži sa zväčša zážitkami s dámami krútiacimi sa okolo tyče nechvália, no naopak, ženy sa vôbec nehanbia priznať, keď sa idú pozrieť na vypracované mužské telá. 

Na Slovensku dnes pracuje viac profesionálnych striptérov a striptérskych skupín. Mnohí dokonca chodia na turné po celej krajine. Tomáš Kavčák sa zúčastnil aj šou Česko-Slovensko má talent, so svojou dlhoročnou kariérou však už skončil a objavil sa aj v relácii o varení Bez servítky na televízii JOJ. Charizmatického striptéra sme tam už mohli vidieť predvádzať skôr svoje kulinárske umenie.

Tomášova kariéra trvala viac ako 16 rokov. Zúčastňoval sa najväčších erotických veľtrhov a vyhral majstrovstvá Európy v pánskom striptíze. Okrem toho si založil aj vlastnú striptízovú agentúru. Striptér na dôchodku nám teraz prezradil, prečo sa s tancovaním rozhodol skončiť, čo robí na dôchodku a koľko mu práca vynášala.

Striptíz sa vyplatí

Tom si počas svojej kariéry vybudoval celkom populárnu značku. Aj vďaka tomu zarábal množstvo peňazí, hoci jeho príjem nebol stabilný.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá