Času máš viac ako dosť, len ho nevieš využiť k svojmu rastu a úspechu? Zmeň to

  • Jednou z najväčších frustrácií, ktorú mnohí z nás cítia, je to, že máme príliš veľa povinností, no príliš málo času na ich splnenie.
pack
unsplash.com
  • Jednou z najväčších frustrácií, ktorú mnohí z nás cítia, je to, že máme príliš veľa povinností, no príliš málo času na ich splnenie.

Pritom kľúčovým problémom, prečo dnes veľa ľudí nemá čas je, že si nikdy dostatočne neupresnia, koľko času by mali venovať veciam, ktoré sú pre nich naozajstnými prioritami.

Stewart Stafford kedysi povedal: „Najrýchlejší spôsob, ako plytvať svojím časom, je myslieť si, že ho máme dostatok.“ Náš čas je potrebné investovať do aktivít a vecí, ktoré prispievajú k nášmu dlhodobému rastu, inak budeme stagnovať na jednom mieste ako väčšina našich neúspešných známych.

Cesta k osobnému rastu začína v okamihu, kedy sú naše preferencie pre pohodlie a istotu nahradené väčšími cieľmi, ktoré si vyžadujú výzvu, koncentráciu s tvrdú prácu.

Mnoho z nás chce byť každý deň o niečo lepšími. Osobnostný, či kariérny rast však nepríde lusknutím prsta, je však bližšie ako by sme si mysleli.

Dnes máš možnosť využiť svoj čas zmysluplne, napríklad aj zapojením sa do svetovo úspešných kurzov, ktoré sú počas limitovaného času dostupné za zlomok ich pôvodnej ceny. Ak sa ti zľavy nezobrazujú, stačí si Udemy.com otvoriť cez inkognito.

 

Pri vývoji webov sa môžeš cítiť ako doma, aj keď nie si IT odborník

V tomto kurze to dosiahneš vďaka vytvoreniu 25 web stránok a mobilných aplikácií s využitím HTML, CSS, Javascript, PHP, Python, MySQL a ďalšie. Ide o veľmi zrozumiteľný kurz na ktorého pochopenie nemusíš byť práve IT odborníkom. O úspechu kurzu hovorí aj 25-tisíc študentov, ktorí dali tomuto kurzu 5*.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Staň sa grafickým dizajnérom, ktorý sa nemusí za svoju prácu hanbiť

V tomto kurze sa naučíš základy Photoshopu, Illustratoru a InDesignu zatiaľ, čo budeš pracovať na reálnych projektoch, ktoré si môžeš zaradiť do portfólia. Ak sa chceš stať freelance dizajnérom, no o profesionálnom dizajne si zatiaľ len počul, tento kurz ti cestu výrazne uľahčí.

Zľava zo 125 € na 10 €

Zraď sa medzi top 1% najrýchlejšie sa učiacich ľudí

Zvýš svoju produktivitu, optimalizuj svoj životný štýl, zdvojnásob rýchlosť tvojho čítania. Všetko sa to dá, ak vieš ako na to. V tomto kurze ti predvedú ako na to, tí najpovolanejší odborníci, ktorí ťa naučia ako do svojho života implementovať  vedecky overené učebné techniky na zefektívnenie aj tvojho života.

Zľava z 200 € na 10 €

Nauč sa Rusky za mesiac

Získaj unikátny prístup k učeniu sa ruštiny, pod vedením skúsených lektorov. Za 4 týždne sa naučíš čítať, písať a hovoriť rusky, bez výrazných problémov. Každá z lekcií trvá 10 minút a zahŕňa novú gramatiku ako aj témy, ktoré ťa pripravia na bežnú komunikáciu napríklad na výlete v Rusku.

Zľava z 85 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech