Ceny leteniek z Bratislavy klesli pod 10 eur. Zaletieť si môžeš do týchto lákavých destinácií

  • Ryanair opäť pustil do obehu výhodné letenky
  • Ich cena začína na necelých 10 eurách a to dokonca s pohodlným odletom z Bratislavy
  • Za výhodnú cenu si však môžeš zaletieť aj na Island
misa
bts.aero, unsplash.com
  • Ryanair opäť pustil do obehu výhodné letenky
  • Ich cena začína na necelých 10 eurách a to dokonca s pohodlným odletom z Bratislavy
  • Za výhodnú cenu si však môžeš zaletieť aj na Island

Le­tenky z Bra­ti­slavy do des­ti­ná­cií ako sú Atény, Paríž, Eindhoven, Miláno či britský Leed sa teraz pohybujú pod 10-timi eurami – za jednosmernú letenku vrá­tane všet­kých po­plat­kov. Všetky letenky nájdeš TU.

V ponuke je však aj Kyjev, Paphos na Cypre , Londýn, Rím či Alghero v Taliansku. A kam v zime v Európe? Napríklad na Maltu, kde budeš mať stále príjemné teploty okolo 15°C. Momentálne sa dajú na ňu letenky z Bratislavy kúpiť vo viacerých termínoch za 20 eur, ide o cenu za spiatočnú letenku.

zdroj: pixabay.com

Ak ťa však láka kúsok škandinávie, určite sa oplatí pouvažovať nad predvianočným Islandom. Letenky do Reykjaviku, sú momentálne v predaji za 60 eur. Ide o cenu za obojsmernú letenku s odletom z Viedne. 

Na Letisku M. R. Štefánika platí od 27. októbra 2019 do 28. marca 2020 zimný letový poriadok. Exotickou novinkou v ponuke cestovných kancelárií s odletom z Bratislavy budú počas tejto zimy lety do africkej Gambie. Do hlavného mesta Banjul budú smerovať dovolenkové charterové lety od februára 2020 s frekvenciou raz týždenne, a to každý piatok.

Zabezpečí ich spoločnosť Smartwings. Individuálni dovolenkári si môžu zvoliť aj priame pravidelné lety do Dubaja v Spojených arabských emirátoch s dopravcom flydubai.

zdroj: bts.aero

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Emirates možno navyše v Dubaji prestupovať nie len v rámci siete flydubai, ale aj na linky Emirates. Medzi najatraktívnejšie kombinácie s odletom z Bratislavy pritom patria Bangkok v Thajsku, Maledivy, Srí Lanka a Zanzibar.

Medzi najobľúbenejšie pravidelné linky z Bratislavy sa po letoch do Londýna a Dublinu dostali tento rok aj lety do Kyjeva a Moskvy. Pre záujem o priame lety z Bratislavy do Moskvy a späť zvýšila letecká spoločnosť Pobeda počet letov z Bratislavy do hlavného mesta Ruska na 7 x týždenne. Využiť lety na Letisko Moskva-Vnukovo a z neho tak možno denne.

zdroj: unsplash.com

V zimnom letovom poriadku ponúka Ryanair aj priame lety do Izraela – do Eilatu (Ejlatu), kam začal lietať 27. októbra 2019.

Novinkou sú  lety na nové letisko Ramon, ktoré bolo otvorené len tento rok v januári. Od centra Eilatu je vzdialené len 15 minút jazdy. Doposiaľ lietal dopravca na vzdialenejšie letisko Eilat-Ovda. Lety do Eilatu využívajú turisti z Bratislavy nie len na návštevu Izraela, ale aj blízkeho Egypta či Jordánska.

zdroj: Ryanair, bts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech