Ceny leteniek z Bratislavy klesli pod 9 eur. V ponuke sú lákavé destinácie 

  • Ryanair opäť potešil všetkých cestovateľov
  • Na svojej stránke spustil limitovaný výpredaj leteniek, ktorý sa oplatí využiť
lett
wikimedia.org-© Raimond Spekking
  • Ryanair opäť potešil všetkých cestovateľov
  • Na svojej stránke spustil limitovaný výpredaj leteniek, ktorý sa oplatí využiť

Jednosmernú letenku s odletom z Bratislavy s cenovkou pod 10 eur si môžeš zakúpiť do srbského Nišu, Londýna, Milána ale aj Holandska či Belgicka. Ak by si sa rozhodol pozrieť do Paríža v predvianočnom období – na začiatok decembra sú dostupné letenky z Bratislavy za necelých 30 eur, dostupný je jediný termín 3-7.12.2019. Odporúčame teda rezervovať čím skôr. Mnoho vianočných trhov v tomto termíne už bude otvorených a v plnom prúde. Ďalšie termíny si môžeš pozrieť priamo v kalendári termínov Ryanair-u.

Na sever Talianska si môžete zase z Bratislavy zaletieť len za 20 eur, ide o cenu sa obojsmernú letenku. Termíny sú dostupné na november 2019 až február 2020. Kompletnú ponuku akciových leteniek nájdeš tu.

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Montag, 11. November 2019

Priprav sa na nový letový poriadok

Letisko prechádza z letného na zimný letový poriadok. Ten bude platiť do 28. marca 2020. Počas zimy budú pravidelné lety ponúkať prepravcovia Ryanair, Wizz Air, Pobeda a flydubai. Plánované sú aj série dovolenkových letov do Hurghady, Gambie a Ománu.

Exotickou novinkou v ponuke cestovných kancelárií s odletom z Bratislavy budú i počas tejto zimy lety do africkej Gambie. Do hlavného mesta Banjul budú smerovať dovolenkové charterové lety od februára 2020 s frekvenciou raz týždenne, každý piatok.

zdroj: bts.aero

Zabezpečí ich spoločnosť Smartwings. Individuálni dovolenkári si môžu zvoliť aj priame pravidelné lety do Dubaja v Spojených arabských emirátoch s dopravcom flydubai. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Emirates možno navyše v Dubaji prestupovať nie len v rámci siete flydubai, ale aj na linky Emirates. Medzi najatraktívnejšie kombinácie s odletom z Bratislavy pritom patria Bangkok v Thajsku, Maledivy, Srí Linka a Zanzibar.

Linka do Alghera na Sardínii aj v zime

Dopravca Ryanair zabezpečí aj v zime pravidelnú leteckú linku z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do Alghera na Sardínii. Talianske Alghero spájal pritom s Bratislavou letecky doposiaľ len v lete. Tento rok ponúkne lety aj v zime, s frekvenciou 2 x týždenne. Lietať medzi Bratislavou a Algherom sa bude vždy v utorky a soboty.

zdroj: Ryanair, bts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech