Ryanair spustil víkendový výpredaj. Ceny leteniek z Bratislavy začínajú pod 5 eurami

  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Do Paríža, Milána, Ríma, Atén či Paphosu kúpiš letenky pod 10 eur
  • Jednosmerná letenka do Nišu nestojí ani 5 eur
don
pixabay.com
  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Do Paríža, Milána, Ríma, Atén či Paphosu kúpiš letenky pod 10 eur
  • Jednosmerná letenka do Nišu nestojí ani 5 eur

Letenky z Bratislavy do srbského Nišu si môžeš kúpiť už za 4, 99 eur. Za výhodné ceny sú v ponuke aj letenky do Milána, Atén, Paríža či Ríma a to za necelých 10 eur. Celú ponuku akciových leteniek nájdeš tu.

Wizz Air otvorí z Bratislavy novú linku do Petrohradu

Vedel si, že z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová pravidelná letecká linka do ruského Petrohradu? Dopravca Wizz Air bude lietať z Bratislavy do Petrohradu a späť od 1. júna 2020 s frekvenciou 4 x týždenne (pondelok, streda, piatok a nedeľa).

Pre lety do Petrohradu sa pre Slovákov stačí elektronicky zaregistrovať na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie, kde získajú bezplatné jednovstupové víza.

zdroj: pixabay.com

„Rozhodnutie leteckého dopravcu Wizz Air vítame, keďže linka do Petrohradu je tou, o ktorú sme sa dlhodobo snažili a o ktorú majú Slováci záujem a ktorú tak budú môcť využívať priamo letecky z Bratislavy. Veríme, že sa podarí získať všetky potrebné povolenia regulačných orgánov,“ hovorí Jozef Pojedinec, predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika.

V januári vybavilo letisko najviac cestujúcich za 11 rokov

Letisko M. R. Štefánika ohlásilo dobré správy.  V januári 2020 vybavilo spolu 126 640 cestujúcich. Je to druhý najvyšší počet cestujúcich v celej histórii letiska a najvyšší výsledok za posledných 11 rokov. Počet cestujúcich na prílete a odlete v porovnaní s januárom minulého roka vzrástol o 801 osôb.

V januári 2019, v rovnakom období vlani, bolo vybavených 125 839 cestujúcich. Počas januára bolo zaznamenaných 1 598 vzletov a pristátí, čo predstavuje priemer 51 pohybov lietadiel denne.

zdroj: pixabay.com

Najviac cestujúcich smerovalo v januári z Bratislavy do Londýna a z neho (v súčte liniek do Londýna-Stanstedu a Londýna-Lutonu), na druhú priečku postúpil Kyjev (v súčte liniek na letiská Žuljany a Boryspiľ) a treťou najpopulárnejšou destináciou bola v januári Moskva. Najvyšší počet pasažierov prepravila v prvom mesiaci roka z/do letiska v Bratislave letecká spoločnosť Ryanair, nasleduje Wizz Air a Pobeda.

Zdroje: bts.aero, ryanair.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech