Černák prijíma za mrežami prominentné návštevy. Je to veľký frajer, tvrdí MMA zápasník Végh

  • Hoci spáchal Mikuláš Černák veľké množstvo zločinov, stále má svojich obdivovateľov
  • Jedným z nich je aj známy MMA bojovník, ktorý neskrýval nadšenie zo spoločného stretnutia
mikuláš černák
TASR/Jakub Kotian
  • Hoci spáchal Mikuláš Černák veľké množstvo zločinov, stále má svojich obdivovateľov
  • Jedným z nich je aj známy MMA bojovník, ktorý neskrýval nadšenie zo spoločného stretnutia

Za skutky, ktoré v minulosti spáchal, sa hanbí. Prostredníctvom médií sa ospravedlňoval poškodeným. V roku 2020 sa Mikuláš Černák priznal k 16 trestným činom, z ktorých bolo 14 vrážd. V roku 2009 bol odsúdený za vraždu šiestich ľudí a objednávku jednej vraždy. Jeho trestom je doživotie

O podmienečné prepustenie si však bude môcť požiadať už čoskoro – v roku 2023. To, či mu súd vyhovie, je otázne, pretože na svedomí má obrovské množstvo brutálnych vrážd. Najobávanejší mafián si však dokáže spríjemniť aj svoj pobyt za mrežami.

Bojovník MMA Attila Végh a raper Rytmus si zapózovali s najťažšími zločincami v Leopoldovskej väznici. Svojimi pocitmi…

Posted by Mikuláš Černák on Monday, August 30, 2021

Okrem toho, že je mimoriadne aktívny na Facebooku, prijíma prominentné návštevy. O jednej napísal na svojom Facebooku. Černák zverejnil fotografiu, na ktorej je on a niekoľko ďalších väzňov z Leopoldovskej väznice. Navštíviť ich prišiel slovenský raper Rytmus a MMA bojovník Attila Végh.

„Bol som na besede v Leopoldovskej väznici,“ opisuje stretnutie Végh v podcaste Majka Spirita. „Černák je veľký chlap, nabitý. Je to veľký frajer.“ Okrem Černáka sa však Végh a Rytmus stretli aj s Viliamom Hauserom, ktorý v rámci takzvaného vietnamského masakra zahádzal 8-mesačné bábätko. 

Zdroj: Youtube

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie