Český ticketingový startup GoOut prichádza na Slovensko. Prinesie hudbu, divadlo aj výstavy

  • Na Slovensko prichádza GoOut - ticketingová spoločnosť z Česka
  • V priebehu roka ťa bude pozývať na množstvo kultúrnych eventov
Zdroj: GoOut / unsplash.com
  • Na Slovensko prichádza GoOut - ticketingová spoločnosť z Česka
  • V priebehu roka ťa bude pozývať na množstvo kultúrnych eventov

Český kultúrny portál GoOut expanduje na Slovensko. Platforma zahŕňajúca sociálnu sieť a informačno-ticketingovú službu pokrýva kompletný prehľad podujatí od hudby cez parties a divadlo až po výstavy. Slovensko sa tak popri Česku, Nemecku, Poľsku, Fínsku a Estónsku stáva šiestou krajinou, v ktorej nachádza pôsobisko portál, prostredníctvom ktorého si každý mesiac kúpi vstupenku na kultúrne podujatie viac ako 200 000 ľudí.

GoOut začal na Slovensku aktívnym mapovaním a informovaním o kultúrnych podujatiach hlavného mesta Bratislavy, a v tejto chvíli už je možné zakúpiť vstupenky na vybrané akcie a koncerty. Viac predajov bude pribúdať v priebehu roka.

Bratislava – logická voľba

Expanzia na Slovensko je podľa firmy logickým pokračovaním progresívneho startupu, ktorého cieľom je „vytiahnuť ľudí von”. Bratislava je slovenskou prvou voľbou najmä vďaka pestrej palete podujatí, ktoré sa okrem divadiel, kultúrnych centier a klubov konajú aj na rôznych netradičných miestach.

Platforma si dáva záležať na tom, aby do prehľadu zaradila aj program okrajových „bášt” kultúrneho života, a to v čo najširšom časovom horizonte.

„Spolupráca medzi našimi dvoma krajinami bola vždy na vysokej úrovni a to isté platí aj pre kultúrnu scénu. Sme veľmi radi, že môžeme naše služby poskytovať už aj na Slovensku, prepojiť vzájomne návštevníkov zo Slovenska a Česka a pripraviť im pohodlnú cestu za kultúrnym zážitkom napríklad na skvelé slovenské festivaly, alebo opačným smerom na veľké koncerty do Prahy,“ komentuje expanziu líder projektu a COO spoločnosti, ktorá v Česku spolupracuje so spoločnosťami ako Colours of Ostrava, Rock for People, Let it Roll, Fource či Charmenko.

Kultúrny kalendár vo vrecku

Aplikácia ťa pravidelne upozorní na akcie obľúbených umelcov a zoznam sledovaných položiek robí z platformy praktický osobný kompas, komplexnú mapu a kalendár toho, čo sa deje.

Portál ponúka jednoduchú filtráciu napríklad podľa kategórií hudobných žánrov, a tak sa každý registrovaný používateľ ľahko dostane ku kultúrnemu zážitku priamo úmernému svojmu vkusu.

S GoOut vstupenkami vyrazí každý mesiac za kultúrou cez 200 000 ľudí, čo robí z mladého startupu jedného z najväčších predajcov vstupeniek v Česku. Portál má takmer 300 000 registrovaných používateľov a viac ako 70 000 stiahnutí intuitívnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Gladia Moony / 8.8. / Kulturák Osobitá vízia futurizmu a nových zvukových možností, to je Gladia Moony. Predstaví sa tiež kapela Ja, Valér.

Príspevok, ktorý zdieľa GoOut (@gooutslovensko),

V databáze kultúrneho prehľadu mesta Prahy sa vystrieda viac ako 210 000 akcií ročne, a ďalšie státisíce pokrýva redakcia GoOut v Brne, Ostrave, Plzni, Berlíne a v 4 významných poľských mestách. Vo Fínsku a Estónsku pôsobí spoločnosť ako exkluzívny ticketing pre 3 najväčšie pobaltské festivaly.

O príchode novej ticketingovej spoločnosti sme sa obrátili aj na slovenskú konkurenciu. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech