Cestovateľ Peter sa vrátil domov z Kanady a nestačil sa čudovať: Vitajte na ZLOvensku!

  • Populárny bloger natočil zábavné video o tom, ako sa dal „začipovať“
  • Schytal poriadne studenú sprchu
  • Kto mu píše pod video „hejty“?
hejty facebook
Facebook/Cestuj po svete - cestovanie a život podľa seba
  • Populárny bloger natočil zábavné video o tom, ako sa dal „začipovať“
  • Schytal poriadne studenú sprchu
  • Kto mu píše pod video „hejty“?

Konečne sa mi podarilo dostať aj druhú dávku vakcíny. Síce prvý čip bol kanadský a tento druhý slovenský, aj tak to funguje celkom dobre a objavujem nové schopnosti! Krátka ukážka vo videu.“ S takýmito slovami zverejnil cestovateľ Peter Kincel video na Facebooku, ktoré dnes videlo už viac ako 50 000 ľudí.

Je jasné, že ide o vtip, Peter vo videu hovorí, ako mu „čip“ pomáha ovládať psa, alebo svetlá v dome. Podľa komentárov sa však nie všetkým divákom pošťastilo vtip pochopiť.

V ďalšom príspevku tak upozornil na neprajnosť Slovákov a nadávky, ktorými ho častovali. „Nedávno som zavesil krátke video, kde som spomenul, že už som plne zaočkovaný a spravil som si srandu, že ako začipovaný človek viem teraz ovládať svetlo a svojho psa. Nevinný fór, kde na nikoho nejak nenalieham, cieľom bolo len pobaviť.

Ako to už býva u mňa zvykom, video sa začalo nekontrolovateľne šíriť, aj do takých internetových vôd, kde sa radšej nemalo. A ľudia opäť nesklamali,“ napísal Peter a pridal niekoľko príkladov hejtov, nadávok a ďalších výplodov nahnevaných myslí.

Je tam toho celkom dosť. Úprimne, veľmi dobre sa na tom od rána bavím, takže všetkým podobným hejterom ďakujem za spríjemnenie dňa a aj za to, že komentovaním zvyšujú dosah videa. Inak väčšina týchto komentujúcich sú také tety a ujovia okolo 60-ky a myslím, že sú to paradoxne tí istí, čo sa sťažujú na to, ako je dnešná mládež nevychovaná a svet skazený,“ dodáva cestovateľ.

Ľudia sa cítia v práci ako otroci, ale neurobia nič pre to, aby to zmenili (ROZHOVOR)

Peter Kincel prežil takmer celý pracovný život ako freelancer a digitálny nomád. Posledné roky žil v Kanade, dnes však je doma, na Slovensku. Precestoval viac ako 50 krajín sveta bez toho, aby minul čo i len jediný deň dovolenky. Jeho blog je poriadne sarkastickým zrkadlom pre všetkých, ktorí by chceli žiť podľa seba, ale nemajú na to gule.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK