Chceš cestovať a súčasne zarábať? Táto rodina ti zaplatí 90-tisíc eur, ak s nimi precestuješ svet

  • Britská rodina hľadá osobného fotografa, ktorý by ich sprevádzal na ceste po celom svete
  • Ponúkaný plat je 93-tisíc eur ročne
  • Väčšinu roka však stráviš mimo domova a na cestách
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Britská rodina hľadá osobného fotografa, ktorý by ich sprevádzal na ceste po celom svete
  • Ponúkaný plat je 93-tisíc eur ročne
  • Väčšinu roka však stráviš mimo domova a na cestách

Snívaš o ďalekých krajinách a chceš z cestovania spraviť nielen svoje hobby, ale aj živobytie? Potom pre teba máme ideálnu pracovnú ponuku.

Výnimočne ju priamo neponúka žiadna firma, ale jedna britská rodina, ktorá v podstate hľadá rodinného fotografa. Nejde však o žiadne gýčové fotky so psom na záhrade, táto rodina chce precestovať svet a ich osobný fotograf sa s nimi dostane všade tam, kam pôjdu oni.

Ponuka pôvodne prišla na portál Perfocal, kde ju aj nájdeš. Ten združuje fotografov z celého sveta a dáva im možnosť prihlásiť sa na rôzne dlhodobé aj krátkodobé zákazky. Email, ktorý im však zaslala táto rodina, nebol ako žiaden iný.

Pýtali si niekoho, kto by s nimi dokázal precestovať takmer celý svet a zachytil tie najlepšie momenty. Plánujú navštíviť závody Formule 1 v Monaku a Abu Dhabi, potápať sa na Maldivách, navštíviť Mardi Grass v New Orleans či karneval v Rio de Janieru, a to je iba malá ochutnávka z ich destinácie.

zdroj: Ilustračný obrázok (unsplash.com)

Od Perfocal očakávajú, že im pomôže s výberom ideálnych kandidátov a ponúkne im tých najlepších, ktorí prejavili záujem. Hľadajú iba ľudí s praxou, a to minimálne päť rokov a skúsenosťami s fotením lyfestylu, módy aj cestovateľských záberov. Úspešný uchádzač potom dostane 30 dní dovolenky či možnosť ísť na PN-ku, no pracovať bude musieť 10 hodín do dňa.

Ak ťa ponuka zaujala a cheš sa prihlásiť, rodina tiež upozorňuje na to, že musíš byť schopný kedykoľvek odcestovať a pripraviť sa na to, že budeš väčšinu roka mimo domova.

Keďže chápu, že žiadajú naozaj veľa, ponúkaný plat je 93-tisíc eur ročne, čo znamená, že okrem cestovania získaš aj mesačný plat 7750 eur. Prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze.

Zdroj: Perfocal

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech