Chceš rozbehnúť vlastný biznis, ale nevieš kde začať? Deal Factory ti pomôže!

Snímka obrazovky 2021-06-30 o 15.01.13

V dobe technologickej digitalizácie je príležitosť začať podnikať veľká. Nie sú potrebné vysoké náklady na rozbeh, ani na overenie nápadu na biznis. Vznikajú mladé a dynamické firmy. Existujúce firmy a korporácie inovujú a hľadajú nové obchodné príležitosti v rámci svojich biznisov. Prvá obchodná agentúra Deal Factory, ponúka svojim zákazníkom novú atraktívnu službu- biznis development pre malé aj veľké firmy.

Deal Factory je obchodná agentúra, ktorú všetci dobre poznáme z inovatívneho start-up prostredia. Pred 4 rokmi ju založila Katka Šimková, ktorá spolu so svojím tímom pomáhala pri vzniku a raste mnohým slovenským start-upom. Prenajímajú skúsených obchodníkov, ktorí získavajú zákazníkov pre svojich klientov. Víziou agentúry je pomáhať firmám rásť a predávať viac. Neskôr sa v Deal Factory začali venovať aj segmentom mimo inovácií. Firmám pomáhali napredovať v oblasti FMCG či e-commerce. „Od nášho založenia sme spolupracovali s viac ako 320 firmami a pomohli sme im nastaviť obchodnú stratégiu. Pri hľadaní ich zákazníkov sme si častokrát všimli, že firmy nemajú jasnú biznis stratégiu alebo prehliadajú možnosti zvýšenia ziskov. Tak sme im začali ponúkať poradenstvo aj v oblasti biznisu.“ hovorí Katka Šimková.

zdroj: Deal Factory

S ideou pomáhať firmám s biznis developmentom, si do tímu prizvali skúseného človeka z oblasti, Petra Cibulku. Peter má za sebou roky práce pre TMR so zavádzaním zmien v korporátnom prostredí. Zároveň veľmi dobre rozumie biznis inováciám a ich zavádzaniu do korporátnych systémov.

Peter Cibulka má za sebou skúsenosti s vytváraním nových investičných príležitostí v rámci biznis developmentu. Pracoval tiež ako area manager v niekoľkých slovenských aj zahraničných firmách. Je odborníkom na organizáciu projektov, nastavenie business modelu či sledovanie KPIs. Preto je zárukou profesionality a obohatenia tímu.

Služba biznis development je na Slovensku jedinečná a bude zákazníkom poskytovaná na mieru. Spojením dlhoročných skúseností z obchodu, marketingu a biznisu, pomôžu firmám nastaviť procesy, aby boli ziskové a dlhodobo udržateľné. „Postup pri nastavení stratégie biznis developmentu budeme nastavovať klientom na mieru. Zanalyzujeme procesy a zisky nášho klienta a navrhneme konkrétne kroky na zvýšenie ziskovosti.“ hovorí Peter Cibulka, ktorý má za sebou implementácie projektov v rámci skupiny TMR, naprieč 3 krajinami (Slovensko, Česko, Poľsko).

Zavedením tejto novinky medzi svoje služby Deal Factory verí, že sa bude k svojej vízii približovať rýchlejšie. Ich víziou je pomáhať firmám rásť, nájsť nových zákazníkov, vytvárať nové pracovné miesta a pomáhať firmám expandovať do sveta.

zdroj: Deal Factory

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK