Chceš sa počas koronavírusu naučiť marketing? Seminár zadarmo ti dá všetko, čo potrebuješ

 • Čoraz viac ľudí prichádza o prácu, teraz je preto vhodný čas naštartovať vlastný projekt
 • Online marketing však nevyčítaš z knihy, treba sa riadiť skúsenosťami a radami odborníkov
 • Pomôcť ti môže aj seminár Digital Marketing Power, ktorý ti už v apríli prinesie základy marketingu a online predaja
branko
 • Čoraz viac ľudí prichádza o prácu, teraz je preto vhodný čas naštartovať vlastný projekt
 • Online marketing však nevyčítaš z knihy, treba sa riadiť skúsenosťami a radami odborníkov
 • Pomôcť ti môže aj seminár Digital Marketing Power, ktorý ti už v apríli prinesie základy marketingu a online predaja

Pandémia koronavírusu núti ľudí ostať doma, a bohužiaľ, čoraz častejšie aj bez práce a príjmu. Mnoho ľudí, najmä v USA, začína uvažovať nad rekvalifikáciou a reč je aj o „kurzarbeit“, ktorý vychádza z podobnej filozofie.

Veľa Slovákov bolo nútených zmeniť zamestnanie. Viaceré hospodárske segmenty sú spomalené alebo úplne na nule. Práve teraz je preto ten najvhodnejší čas naučiť sa nové zručnosti, ktoré ľuďom pomôžu vo svojej kariére.

 

Čo robiť počas krízy?

Počas pandémie prebiehajú v online priestore desiatky online kurzov či seminárov zadarmo, ktoré ti do života dajú aj hodnotné informácie od skúsených odborníkov.

O mnohých z nich pravidelne na Startitup píšeme a dnes ti chceme predstaviť videoprenášku Digital Marketing Power, na čele s performance marketérom Brankom Pinjatičom.

E-commerce a e-shopy sú jedno z mála odvetví, ktoré sa hospodárskej kríze zatiaľ ako-tak vyhýba. Ľudia sú doma a na internete trávia viac času ako kedykoľvek predtým. Práve toto môže byť tvoja príležitosť získať neoceniteľné znalosti.

Ak vedieš fyzické podnikanie, ani to nie je úplne stratené a pomocou online marketingu ho dokážeš nakopnúť a zmysluplne tak využiť čas v karanténe.

zdroj: DP Marketing Group – Online je jeden z mála segmentov, ktorému koronavírus praje.

Online je jedno z mála odvetví, ktoré stále funguje dobre

Založenie webovej stránky s predajným potenciálom sa na prvý pohľad zdá ako primitívna činnosť, v skutočnosti je to však komplikovaná veda, s ktorou si lámu hlavu tí najlepší marketéri.

Aj do obyčajnej webstránky či e-shopu sa totiž dá zapracovať mnoho marketingových stratégií, sales funnely či iné spôsoby na zvýšenie predaja. A práve tie sú v čase krízy kľúčové.

Žiaden všeobecný recept, ktorý platí na všetko, však neexistuje. Každý projekt sa riadi inými princípmi a inými pravidlami, je tu však pár základov a metód, ktoré musíš ovládať, ak do online marketingu vstupuješ s cieľom preraziť.

Seminár Digital Marketing Power ťa naučí základy všetkého, čo budeš pri digitálnom marketingu vlastného projektu potrebovať.

Zistíš, ako nakopnúť webovú stránku, na čo myslieť, ako zvýšiť predaj, ako cieliť na sociálnych sieťach a maximalizovať návrat investície.

Obsah prednášky:

 • 1) Analýza a vysvetlenie predajných stránok – Aké kritéria musia web a e-shop spĺňať, na čo sa nesmie zabudnúť a ako zvýšiť predaj
 • 2) Targeting na sociálnych sieťach – Supertargeting, custom audience a retargeting, hot & warm publikum, PPC+SEO, Instagram, Facebook, e-mail databázy
 • 3) Ako sledovať reklamu konkurencie? – Presný postup ako používať špičkové marketingové nástroje v praxi
 • 4) Sociálne siete a organický marketing – Stratégie, brand awareness kampane za nízke náklady, predajné kampane, Instagram story funnely
 • 5) Messenger botPrečo ho používať? Ako ho používať na skvalitnenie služieb a marketingu?

zdroj: DP Marketing Group získala za posledné obdobie 26-násobný návrat investícií cez správny targeting. Chceš aj ty podobné výsledky?

Online marketing je v dnešnej dobe jeden z najžiadanejších skillsetov. Aktivita a hodiny strávené online sú čoraz vyššie, čím sa zvyšuje aj potenciál online trhu.

Viac však už nechceme prezrádzať, keďže práve na to sú tu marketingoví odborníci. Hodinova kvalitného vzdelávania v podobe Digital Power Marketing sa spustí už čoskoro, a to úplne zadarmo.

Organizátor dp Marketing Group sa totiž počas pandémie takisto rozhodol vyjsť ľuďom v ústrety a takýmto spôsobom ponúka kreatívne, užitočné a hodnotné využitie času.

zdroj: DP Marketing Group – Pri novom biznise je správny marketing nevyhnutný.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech