Chcete získať dokonalý vzhľad? Objavte nové trendy v hydratácii pleti a zažiarte

startitup
Henrieta Martinková (42), CEO a ambasádorka Annemarie Börlind, už 14 rokov prináša prírodné inovácie v starostlivosti o pleť do SR a ČR. Annemarie Börlind

Letné obdobie je v plnom prúde a s ním prichádzajú aj výzvy pre našu pleť. Teplé slnečné lúče, suchý vzduch a zvýšená aktivita vonku ju vysušujú a robia citlivou. Našťastie, dnes už existujú moderné technológie a dary prírody, ktoré sa vedia využiť na maximum, čím vznikajú inovatívne produkty, ktoré zaručia, že vaša pleť zažiari sviežosťou. Ktoré to sú? Dozviete sa v článku.

Prečo potrebuje naša pleť v lete zvýšenú dávku hydratácie?

Leto je obdobím, keď naša pleť čelí novým výzvam a potrebám. S príchodom teplejších mesiacov stúpa aj riziko dehydratácie pleti. Vyššie teploty spôsobujú zvýšenú stratu vody z našej pleti, čo môže mať za následok nepríjemné pocity pnutia a suchosti.

Dopriať pokožke extra dávku hydratácie je kľúčové – udržiava pleť pružnú a sviežu, čo znamená menej vrások spôsobených slnkom. Po všetkých tých horúcich dňoch a pobytoch na slnku potrebuje pleť regenerovať, a práve hydratácia jej v tom pomáha.

Denný krém s hydratačným efektom je skvelý základ, ale nestačí. Ak chcete svojej pleti dopriať niečo extra a udržať ju hydratovanú, hladkú a sviežu, mali by ste do svojej rutiny zahrnúť aj inovácie ako očné obklady, špeciálne séra a spreje na pleť.

Účinne, ale udržateľne: Prečo sme si vybrali značku ANNEMARIE BÖRLIND

Kozmetický priemysel neustále prichádza s inováciami, ktoré presahujú očakávania. Spoločnosti sa sústreďujú na vývoj nových receptúr s dôrazom na udržateľnosť a návrat k prírode, no len máloktoré z nich sú overené časom.

Značka ANNEMARIE BÖRLIND, s 65-ročnou tradíciou, je jedným z lídrov v oblasti prírodnej kozmetiky. Od svojho vzniku sa spoločnosť zameriava na vývoj receptúr, ktoré kombinujú udržateľnosť, moderné technológie, vedecký pokrok a prírodu. Ich produkty neobsahujú živočíšne zložky, čím dokazujú, že prírodná kozmetika môže byť účinná a zároveň etická.

Inovácie, ktoré menia svet prírodnej kozmetiky

Zabudnite na klasickú kyselinu hyalurónovú z kohútích hrebeňov. ANNEMARIE BÖRLIND prichádza s vegánskou alternatívou, ktorá nielenže nezostáva pozadu, ale vďaka svojmu molekulárnemu zloženiu podobnému prirodzenej kyseline hyalurónovej v pleti, prináša dokonca lepšie výsledky.

A to nie je všetko. ANNEMARIE BÖRLIND neustále posúva hranice a medzi ich inováciami nájdete aj použitie vzácnej bielej hľuzovky v anti-aging kozmetike. Táto vzácna prísada je známa svojimi výnimočnými liftingovými vlastnosťami. A čo vegánsky retinol? Áno, aj ten je súčasťou ich produktov.

Najnovšie však prinášajú mimoriadne účinné riešenia pre hydratáciu a ochranu pleti, ktoré dokážu skutočne meniť vzhľad pokožky. O svoje tipy na extra hydratáciu pleti sa s nami podelila samotná Henrieta Martinková, expertka na prírodnú kozmetiku, CEO a ambasádorka ANNEMARIE BÖRLIND pre Slovensko a Česko.

3 tipy na extra hydratáciu pleti  

Sérum so zvýšením hydratácie až o 211 %

Jednou z najnovších inovácií v oblasti prírodnej kozmetiky je intenzívne sérum Hydro Booster, ktoré sa vyníma svojimi neobyčajnými účinkami:

  • Dvojitá sila kyseliny hyalurónovej: Kombinácia dvoch typov kyseliny hyalurónovej zabezpečuje hlbokú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Prvá molekula preniká hlboko do pokožky, zatiaľ čo druhá vytvára na povrchu ochrannú bariéru, ktorá zadržiava vlhkosť.
  • Vedecky preukázaná účinnosť: Klinické štúdie potvrdili, že Hydro Booster sérum zvyšuje hydratáciu pleti až o 211 %. Takýto výrazný nárast je zriedkavý nielen v prírodnej kozmetike, ale aj medzi konvenčnými produktmi.
  • 24-hodinový účinok: Na rozdiel od mnohých iných produktov, ktoré poskytujú len dočasné výsledky, Hydro Booster sérum zabezpečuje hydratáciu a ochranu pleti až na 24 hodín. To znamená, že vaša pleť bude svieža a hydratovaná počas celého dňa.
  • Prírodné zloženie: Bez prítomnosti živočíšnych zložiek a škodlivých chemikálií, sérum je šetrné k pokožke aj k prírode. Je vhodné aj pre citlivú pleť, ktorú nielen hydratuje, ale aj upokojuje.

„Okrem všetkých týchto unikátnych vlastností, je to navyše etický a udržateľný produkt, pretože zohľadňuje najvyššie ekologické a etické štandardy, čo je čoraz dôležitejšie pre uvedomelých spotrebiteľov,“ dodáva Henrieta Martinková.

hydro-booster (2)
zdroj: Annemarie Börlind – Sérum Hydro pleť dokonale hydratuje a rozžiaruje.

Iba hydratácia už nestačí

V dnešnom digitálnom veku hydratácia pleti už nestačí. Modré svetlo z elektronických zariadení predstavuje novú hrozbu, ktorá zásadne urýchľuje starnutie pleti. Preto je dôležité nielen udržiavať pleť hydratovanú, ale aj ju chrániť pred týmito škodlivými vplyvmi.

Jedným z produktov, ktorý spĺňa tieto požiadavky, je sprej ROSE NATURE. Tento výnimočný produkt okamžite osvieži a hydratuje pleť, zanechávajúc ju jemnú a pružnú. Jeho špeciálne zložky chránia pleť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení, čo je kľúčové pre tých, ktorí trávia veľa času pred obrazovkami.

Sprej ROSE NATURE patrí medzi ďalšie inovácie a nový trend kozmetiky, ktorý bude onedlho predstavovať nový štandard ochrany pleti v každodennej starostlivosti o pleť. Jeho príjemné osvieženie a maličké trblietavé čiastočky pleť krásne rozžiaria, dodávajúc jej zdravý a žiarivý vzhľad. Jeho nabité zloženie sa postará o extra silnú dávku osvieženia, hydratácie a zároveň ochrany pred škodlivými vplyvmi modrého svetla, čím sa stáva inovatívnym a praktickým produktom.

„ROSE NATURE získava si obľubu u čoraz viac zákazníkov, najmä u tých, ktorí pracujú za počítačom,“ dodáva Henrieta. Tento produkt prináša nový štandard v starostlivosti o pleť, ktorý kombinuje hydratáciu s ochranou pred digitálnym starnutím.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Annemarie Börlind Slovak&Czech (@annemarieborlind_sk_cz)

Hydratované a vyhladené očné okolie s hyalurónovými obkladmi

Leto je obdobím, keď často podceňujeme starostlivosť o okolie očí, no práve táto oblasť si vyžaduje osobitnú pozornosť. Nedostatočná hydratácia okolia očí môže viesť k vysušeniu pleti a zvýšenej tvorbe vrások. Našťastie, hyalurónové obklady od ANNEMARIE BÖRLIND sú tu, aby vám priniesli okamžitú dávku sviežosti a hydratácie.

„S hyalurónovými obkladmi od ANNEMARIE BÖRLIND sme chceli ponúknuť našim zákazníkom niečo výnimočné – produkt, ktorý nielen hydratuje, ale aj revitalizuje pokožku okolo očí. Unikátne prírodné extrakty, vrátane botanikcej kyseliny hyalurónovej, môžete očakávať nielen okamžitý účinok, ale aj osvieženie, vyhladenie a dlhodobé zlepšenie vzhľadu pleti,“ hovorí Henrieta Martinková, ktorej obklady patria medzi obľúbené produkty ANNEMARIE BÖRLIND už niekoľko rokov.

Tieto očné obklady napustené botanickou kyselinou hyalurónovou redukujú vrásky a dodávajú pleti potrebnú výživu. Plusom je tiež príjemný chladivý efekt.

ANNEMARIE BÖRLIND – Hyaluronic Eye Pads_Original_5062
zdroj: Annemarie Börlind – Obklady okamžite osviežia, vyhladia a upokoja aj citlivú pokožku očného okolia.

Ak máte záujem o viac informácií, navštívte e-shop annemarieborlind.sk a objavte širokú ponuku prírodnej starostlivosti o pleť.

Najnovšie videá

Trendové videá