Choď za svojím snom a získaj 1500 eur na jeho splnenie

  • Ísť si za svojím snom je niekedy náročné. Trom Slovákom to však Huawei uľahčí
  • Známy výrobca smartfónov predstavuje aktivitu, do ktorej sa môžu zapojiť všetci bez ohľadu na to, či vlastnia nejaký produkt Huawei
Huawei
  • Ísť si za svojím snom je niekedy náročné. Trom Slovákom to však Huawei uľahčí
  • Známy výrobca smartfónov predstavuje aktivitu, do ktorej sa môžu zapojiť všetci bez ohľadu na to, či vlastnia nejaký produkt Huawei

Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte 1500 eur

Vlastný príbeh je dôležité nielen žiť a tvoriť, ale sa oň aj podeliť. Motivuje k tomu samotný Huawei v spolupráci s Attilom Véghom, ktorý je tvárou projektu. Spoločne vyberú príbehy najväčších životných bojovníkov, ktorí pracujú na svojom sne v akejkoľvek sfére.

Na trojicu najhúževnatejších čaká finančná odmena 1500 eur na podporu ich sna, hodina tréningu s Attilom a lístky na dokumentárny film o jeho živote. Okrem toho získajú skvelého asistenta smart hodinky Huawei Watch GT 2, ktoré im pomôžu udržiavať sa fit po fyzickej aj psychickej stránke.

Tvárou projektu je zápasník Attila Végh. Niekdajší šampión prestížnej americkej organizácie Bellator, ktorý v novembri minulého roka v ostro sledovanom zápase storočia porazil svojho protivníka a stal sa šampiónom Oktagonu. Jeho športová kariéra je totiž sama o sebe mimoriadne inšpiratívnym príbehom. 

Šampiónom aj napriek prekážkam

Ako päťročný začal Attila trénovať Kempo karate a v roku 2008 sa pustil do zmiešaných bojových umení (MMA), ktorým sa venuje dodnes. Zo začiatku nemal peniaze na profesionálny tréning, a tak cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval. O štyri roky neskôr sa stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator. Potvrdením jeho triumfu sa stal novembrový zápas s Karlosom Vémolom, v ktorom nekompromisne zvíťazil, a to aj napriek tomu, že od začiatku nebol považovaný za favorita. 

zdroj: Huawei

„Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete – postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia – ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,” povedal na margo aktivity Attila Végh.

Ako zabojovať o výhru 1500 eur a ďalšie hodnotné ceny?

Netradičná aktivita odkazuje na cestu za úspechom, ktorou si prešla samotná spoločnosť. “V Huawei píšeme svoj vlastný, a niekedy nie ľahký príbeh a sami vieme, že za každým úspechom sa skrýva odvaha kráčať cez prekážky. Preto sme sa rozhodli finančne a nefinančne podporiť vybraných Slovákov na ich ceste za osobným snom,” približuje Ela Dekánková z Huawei.

Ak chcete, aby práve váš príbeh alebo príbeh vašich známych zabojoval o výhru, stačí poslať e-mail s popisom vášho osobného sna a aká je vaša cesta k nemu na adresu [email protected] do 15. marca. Attila Végh a Huawei vyberú tri, ktorých odhodlanie si zaslúži podporu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech