Cibulková reaguje na škandál s očkovaním. Tvrdí, že o vakcínu požiadala omylom

  • Reakcia Cibulkovej na seba nenechala dlho čakať
  • Potvrdilo sa však staré známe pravidlo: “Hovoriť striebro, mlčať zlato"
US_Open_Tennis687933551447
TASR | AP Photo/Andres Kudacki
  • Reakcia Cibulkovej na seba nenechala dlho čakať
  • Potvrdilo sa však staré známe pravidlo: “Hovoriť striebro, mlčať zlato"

Dominika Cibulková dnes poriadne rozbúrila vody internetu. Denník N totiž v popoludňajších hodinách medializoval informáciu, že sa nechala prednostne zaočkovať, a predbehla tak nielen množstvo ľudí z 1. línie, ale aj seniorov, ktorí potrebujú vakcínu najviac. 

Slovenský internet sa búri. Cibulková bola zaočkovaná prednostne, predbehla aj zdravotníkov a seniorov

Reakcia Dominiky Cibulkovej na seba nenechala dlho čakať, tenistka ňou však potvrdila staré známe pravidlo: “Hovoriť striebro, mlčať zlato.” Športovkyňa totiž tvrdí, že k vakcíne, na ktorú čakajú státisíce Slovákov, sa vlastne dostala omylom. 

Vo svojom príbehu na Instagrame píše: “Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila.“

zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková sa teda snaží presvedčiť ľudí, že k vakcíne sa dostala len akýmsi omylným zapísaním sa na formulár. Či však bola omylom aj cesta do nemocnice a aplikovanie vakcíny, to už nepíše. 

Cibulková sa ďalej posnažila celú kauzu obrátiť na príbeh s poučným koncom, keď napísala: “Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie.“

Zdroje: Instagram/domicibulkova, Denník N

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech