Čistý zvuk, pohodlie pre vaše uši a super dizajn – herné slúchadlá LiveBass-2

Snímka obrazovky 2021-10-13 o 17.41.03
Orava

Ak ste fanúšikom hier, určite si dávate záležať na dobrom vybavení, vďaka ktorému si dokonale vychutnáte hodiny pri počítači alebo konzole. Výber slúchadiel netreba podceňovať, potrebujete totiž čo najpohodlnejšie a pritom výkonné zariadenie pre maximálny zážitok.

Orava po bezdrôtových Bluetooth slúchadlách prichádza potešiť aj herných nadšencov, tentoraz s klasickými káblovými slúchadlami, ktoré sú však špičkovou triedou medzi hernými slúchadlami. LiveBass-2 sú dostupné v dvoch atraktívnych farbách a v obľúbenom uzavretom dizajne s dynamickými reproduktormi, ktorý zaručí čistý a exteriérom nerušený zvuk. Sú ideálne na hranie v miestnosti s inými ľuďmi, ktorí sa vzájomne nebudú rušiť. Rozhodne ich oceníte aj v prípade, že milujete nočné sledovanie filmov, keď všetci spia, pretože prehrávaný zvuk vôbec neprenikne mimo slúchadiel, zatiaľ čo vy si ho užijete v najvyššej kvalite.

Čo sa týka technických parametrov, slúchadlá LiveBass2 majú pre herné slúchadlá štandardný frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz a impedanciu 32 ohmov. Pripájajú sa pomocou USB kábla a 3,5 mm jacku do počítača, ale aj do herných konzol Xbox, PS, na mobil alebo tablet. Hrať, alebo len počúvať hudbu môžete z ktoréhokoľvek obľúbeného zariadenia. Súčasťou slúchadiel je aj mikrofón, ktorý sa dá sklopiť pozdĺž hlavového mostu, ak mikrofón nepotrebujete, môžete ho úplne vypnúť. Slúchadlá si pomocou nastaviteľného hlavového mostu nastavíte presne na svoju veľkosť.

Orava LiveBass-2 sú navyše mimoriadne ergonomické a pohodlné, s jemnými penovými výstužami chránia uši pred otlačením. Pri dlhej hre tak nebudete obmedzovaní bolesťou uší a následne celej hlavy, prípadne iným nepohodlím. V recenziách slúchadiel práve tento parameter sa ukazuje pre hráčov ako jeden z najdôležitejších, veď hru si chceme užívať, nie sa trápiť. Kvalitné a jemné materiály prispôsobené presne na mieru a jednoducho ovládateľné prvky sú preto vo svete počítačových hier absolútnou prioritou. Herné slúchadlá Orava LiveBass-2, to je jednoducho slovenská kvalita, funkčnosť a moderný vzhľad v jednom.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech