Čítanie je viac sexy ako ťukanie do mobilu. Kika a Romy ti odporučia knihu na mieru

  • Tvrdia, že čítanie je sexy, a knihy so sebou berú kdekoľvek
  • Kika a Romy ťa pobláznia ich zápalom pre literatúru
knihy na dovolenku
Flickr/Jack Montgomery, Unsplash/Link Hoang
  • Tvrdia, že čítanie je sexy, a knihy so sebou berú kdekoľvek
  • Kika a Romy ťa pobláznia ich zápalom pre literatúru

Aj napriek tomu, že mesiacom knihy je marec, je dobré čítať každý mesiac. Dievčatá z profilu Čítanie je sexy by nám určite dali za pravdu.

Pre mnohých akoby týždeň ani nebol týždňom, ak by neprečítal minimálne jednu knihu. Ďalší zas žiadnu neotvorili od základnej školy.

Čítanie je viac sexy než ťukanie do mobilu

Netvrdíme, že čítanie je nutnosťou. Iste ale budeš súhlasiť, že vďaka čítaniu si minimálne rozšíriš svoju slovnú zásobu a zdokonalíš gramatiku. Ak už si sa na kúpu novej knihy odhodlal, no stále nevieš, ktorú kúpiť, Kristína a Romy ti odporučia knihu na mieru. A to doslova!

Prostredníctvom svojho instagramového profilu a podcastov ľuďom odporúčajú jednotlivé typy literatúry. „Bolo mi ľúto, že sú naše diskusie iba medzi mnou a Romy. Častokrát sa ma známi pýtajú, čo čítam a akú knihu odporúčam. Tak sme sa s Romy rozhodli naše recenzie zverejňovať. Postupne sme pridali podcast aj pravidelný newsletter s našimi autorskými textami,“ hovorí Kika pre Startitup.

Ľuďom teda poskytujú priestor na otvorenú diskusiu a možnosť vybrať si knihu, ktorá im na základe žánru najviac sedí. Ako dievčatá uvádzajú, ani názov ich konceptu nie je náhodným. Pomenovanie Čítanie je sexy vzniklo z jasných dôvodov.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroj: instagram/citaniejesexy

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá