Čo dnes prinesie tretie kastingové kolo SuperStar?

FOTO1-min

Zdá sa, že najväčší súboj v SuperStar sa bude odohrávať medzi dievčatami, ktoré tento rok valcujú chalanov. Zamieša karty tretia epizóda? Tá opäť prinesie veľmi zaujímavých ľudí. 

Porota sa už niekoľkokrát nechala počuť, že tento ročník sú najvýraznejšie dievčatá. No už dnes večer budeme svedkami toho, ako chalani zabojujú o svoje miesto v SuperStar. Nádejným adeptom na postup je Petr Jiran, ktorý pred porotu musel prísť rovno dvakrát. Po tom čo ho Paľo Habera vyzval, aby prišiel ešte raz a netváril sa znudene. Avšak keď začal spievať, porotu prekvapil. „Ja som z teba úplne nadšená, mám husiu kožu“, povedala na margo jeho vystúpenia Patrície Pagáčová. Bude to však stačiť na postup?

Obávaný kat Pavol Habera zasa pochváli mladého Amosa: „Myslím si, že si jeden z najlepších chalanov, ktorých sme zatiaľ videli.“ Sympatický Amos sa pred  porotu postavil s gitarou a piesňou Save Tonight od Eagle-Eye Cherry.

Výrazný talent predviedol aj gitarista Dávid Bílek, ktorý zabojoval o postup s piesňou Zatancuj si so mnou od Adama Ďuricu. „Sú speváci, ktorým sú pesničky buď veľké alebo sú im malé. No a ty si prípad, kedy sú ti pesničky malé, a preto vymýšľaš, robíš tam kľučky, beháš, frázuješ, robíš si čo chceš. To je prebytok talentu. Mne to bolo sympatické, lebo robím to sám občas, že niečo prekrútim tak, aby mi to vyhovovalo, ale nie je to vždy bezpečné“ reagoval na vystúpenie Marián Čekovský.

Zlomené rebro v SuperStar 
Šťastie v SuperStar skúsil Pavol Vaško z Bratislavy. Ten sa venuje niekoľkým bojovým športom, je bodyguard a zároveň aj trénuje. Pre svoju prácu je tak zapálený, že počas nakrúcania medailóniku svojmu sparingovi v ringu zlomil rebro. „Chudák chalan má zlomené rebro. A ja som nechcel, ale tak proste neuhol sa“  vyjadril sa Pavol s úsmevom. Akoby toho nebolo málo, na mušku si zobral aj hviezdneho porotcu Leoša Mareša. Našťastie išlo len o maketu v životnej veľkosti, ktorá sa dá stále opraviť. Podarí sa Pavlovi knockoutovať porotu a postúpi ďalej?

Opakom drsného Pavla je Kateřina Chybová. Azda po prvýkrát sa v SuperStar objavil anjel. Minimálne tak krásna súťažiaca ako Kateřina Chybová, ktorá prišla.

Hoci jej priezvisko naznačuje niečo iné, Katkin spev bol čistý, krásny a úplne bez chybičky. Niet divu, že porota mala jasné rozhodovanie. Inokedy prísny Pavol Habera Katku dokonca prirovnal k novej Zuzane Navarovej a za jej výkon jej poďakoval, čo je veľká vzácnosť. Katka teda nielen vyzerá ako anjel, ale aj tak spieva.

Všetky kastingové vystúpenia uvidíte už dnes večer o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech