Čo vás čaká v novootvorenej bratislavskej Poliklinike Váš Lekár?

lek
Poliklinika Váš Lekár

Hneď vedľa prvého slovenského mrakodrapu sa od januára nachádza úplne nová Poliklinika Váš Lekár. Poďte sa pozrieť, ako to v nej vyzerá.

Majiteľ spoločnosti Váš Lekár, Pavol Marcinko, sa pri tvorbe konceptu polikliniky a pri jej následnej realizácii spojil s lekárom MUDr. Borisom Bajerom, PhD. Ten je veľkým zástancom preventívnej a exaktnej medicíny. „Vďaka prevencii dokážeme v dlhodobom horizonte zbierať dáta o klientovi, vyhodnocovať ich a v prípade zhoršovania výsledkov aj skôr zakročiť. Liečba potenciálneho ochorenia je tak častokrát jednoduchšia a lacnejšia,“ vysvetľuje Boris Bajer.

Podľa Marcinka sa pravidelná prevencia skladá okrem dostatku pohybu, spánku a vyváženej stravy aj z pravidelných preventívnych prehliadok. „V poliklinike sme vytvorili koncept tzv. rozšírenej zdravotnej prehliadky, kde sa klienti počas približne troch hodín stretnú so všeobecným lekárom alebo internistom, zoberieme im krv, ktorú testujeme na viac ako 20 parametrov, realizujeme EKG a USG brušnej dutiny, následne podľa pohlavia prichádzajú na urologickú/gynekologickú prehliadku, kde ich čakajú potrebné USG vyšetrenia a konzultácie s lekármi. Po niekoľkých dňoch sa opäť stretávajú s lekárom, ktorý ich oboznámi s výsledkami preventívnej prehliadky.” Rozšírená preventívna prehliadka je dostupná aj individuálne za cenu 399 €.

CEO Pavol Marcinko, MUDr. Boris Bajer, PhD
zdroj: Poliklinika Váš Lekár - CEO Pavol Marcinko, MUDr. Boris Bajer, PhD.

lekaren_poliklinika
zdroj: Poliklinika Váš Lekár - Lekáreň

Niektorých špecialistov navštívite veľmi rýchlo

Špecialistov môžu za poplatok navštíviť aj nečlenovia polikliniky. “Momentálne sa čakacie doby na termíny vyšetrení pohybujú okolo dvoch týždňov. Stačí zavolať do nášho klientskeho centra (+421 940 40 90 70) a naši kolegovia záujemcom o vyšetrenie vyberú čo najbližší termín,” objasňuje Marcinko.

Návšteva špecializovanej ambulancie prebieha v dvoch fázach – skladá sa zo vstupnej konzultácie a vyšetrenia a následnej kontroly zdravotného stavu. K dispozícii sú špecializácie, ako napríklad urológia, kardiológia, ortopédia, gastroenterológia, či imunológia.

poliklinika_vas_lekar
zdroj: Poliklinika Váš Lekár

Ročné členstvo prináša nárok na 17 špecialistov úplne zadarmo

Poliklinika Váš Lekár poskytuje klientom a lekárom dlhší čas vyšetrenia – a to minimálne 30 minút. Plynulý chod chce dosiahnuť limitovaným počtom klientov a objednávaním na presné termíny.

Obsahom ročného členstva polikliniky je rozšírená preventívna prehliadka raz ročne – spolu s jednorazovou návštevou psychológa, nutričného špecialistu a dentálnej hygieny. „Naším cieľom je zlepšiť well-being našich klientov, preto sme pre členov polikliniky vytvorili tento balíček, na ktorý majú automaticky nárok spolu so zakúpením členstva,“ hovorí Bajer. Okrem toho majú nárok na návštevu 17 špecialistov úplne zadarmo, kedykoľvek si to bude vyžadovať ich zdravotný stav.

Toto všetko nájdete pod jednou strechou v rámci Polikliniky Váš Lekár, ktorá sa nachádza v Eurovea 2, blízko prvého slovenského mrakodrapu v Bratislave. Máte ďalšie otázky? Kliknite si na webovú stránku polikliniky, informujte sa o možnostiach vyšetrení telefonicky +421 940 40 90 70 alebo e-mailom: poliklinika@vaslekar.sk.

Dentálna hygienička Bc. Kristína Skokňová
zdroj: Poliklinika Váš Lekár - Dentálna hygienička Bc. Kristína Skokňová.

ambulancia_ortopedia
zdroj: Poliklinika Váš Lekár - ortopedická ambulancia

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá