Conor McGregor, svetová hviezda MMA, oznámil odchod do dôchodku. Má 31 rokov

  • Ide o tretie takéto vyhlásenie za posledné 4 roky
McGregor Retires Again Mixed Martial Arts802086 (1)
TASR,AP Photo/John Locher, File
  • Ide o tretie takéto vyhlásenie za posledné 4 roky

Má 31 rokov a za sebou úspešnú kariéru. Jeho tretí oznam verejnosti o tom, že sa chystá opustiť ring navždy, zaznel dnes v noci, píše usnews.com. S fanúšikmi sa rozlúčil po svojom, na Twitteri. Za posledných 12 mesiacov je to už druhý raz.

Vďaka za skvelé zážitky!

Čaute všetci, rozhodol som sa ísť do dôchodku,“ napísal pred pár hodinami na svojej sociálnej sieti, kde ho sleduje viac ako 8 miliónov fanúšikov z celého sveta. Hoci to nie je po prvý raz, čo sa takto verejne vyjadril, jeho  návrat nikdy nebol istý. 

Počas svojej kariéry zarobil McGregor 200 miliónov amerických dolárov. Najbližšie ho čakal súboj s legendou Andersonom Silvom. Ten sa už pravdepodobne neuskutoční. 

Mladý Ír je jediným bojovníkom v histórii UFC, ktorý je držiteľom dvoch pásov súčasne v dvoch váhových hmotnostiach.

Ak McGregor cíti, že potrebuje ísť do dôchodku, určite by to mal urobiť,“ uviedol na margo vyhlásenia Dana White, prezident UFC a dodal, že to, čo doposiaľ predviedol, nedokáže hocikto. Existuje podľa neho len malé percento  bojovníkov, ktorí bojujú tak, ako McGregor a White si jeho kariéru skutočne užil.

Svoje prvé verejné oznámenie o odchode do dôchodku ohlásil Conor McGregor v apríli 2016. Stalo sa tak  rovnako ako teraz, na Twitteri. Dôvodom bola propagácia opätovného zápasu s Nate Diazom. 

Zdroje: usnews.com, twitter.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech