Vďaka tomuto kurzu budeš čítať 3-krát rýchlejšie a zapamätáš si informácie lepšie než 90 % ľudí

  • Ak patríš medzi drvivú väčšinu moderných ľudí, a nemáš čas na nič vrátane kníh, je tu niečo pre teba
  • Prečítať desiatky titulov ročne a pritom si zapamätať všetky dôležité informácie nemusí byť až také zložité
  • Stačí vedieť ako na to!
collagewdqwdqwd
pinterest.com, pexels.com
  • Ak patríš medzi drvivú väčšinu moderných ľudí, a nemáš čas na nič vrátane kníh, je tu niečo pre teba
  • Prečítať desiatky titulov ročne a pritom si zapamätať všetky dôležité informácie nemusí byť až také zložité
  • Stačí vedieť ako na to!

Dnes máme k dispozícií toľko zaujímavých knižiek. No ako to všetko stihnúť popri rodine, práci a ostatným záujmom? Veľakrát som už počula o kurzoch či knihách, ktoré ťa naučia „rýchlo čítať“, no na vlastnej koži som to odskúšala až nedávno. Pravdou je, že ak človek chce a dá si trošku námahy, môže sa to pomerne rýchlo a jednoducho naučiť…

Foto: pexels.com

Dostala som sa k online kurzu pod vedením Jonathana Levisa zo Silicon Valley, Dr. Leva Goldentouch – odborníka v oblasti umelej inteligencie a univerzitnej profesorky Anna Goldentouch. Kurz ponúka súhrn tých najdôležitejších pravidiel, techník a rád, ako sa naučiť efektívne a čítať rýchlejšie. Informácie, ktoré oceníš po celý zvyšok svojho života. 

Možno si pri niektorých veciach povieš: „Nič nové pod slnkom“. No ruku na srdce: Často zanedbávame aj tie jednoduché, základné odporúčania, ktoré však v konečnom dôsledku robia najväčší rozdiel. V kurze sa nezabúda ani na podmienky pri čítaní – tak ako športovec dosahuje vrcholové výkony len vtedy, keď má vynikajúcu formu, je v psychickej pohode, nemá zranenia a podobne, tak aj pri rýchlom čítaní musia platiť isté pravidlá.

V kurze sa nezabúda ani na podmienky pri čítaní – tak ako športovec dosahuje vrcholové výkony len vtedy, keď má vynikajúcu formu, je v psychickej pohode, nemá zranenia a podobne, tak aj pri rýchlom čítaní musia platiť isté pravidlá.

V kurze nájdeš návod, ako si cvičiť oči a tu upozorňujú na zlé a dobré návyky pri čítaní. Dozvieš sa, ako sa optimálne sústrediť a napokon si osvojíš techniky rýchleho čítania. Súčasťou odporúčaní je aj Mind Mapping pre kreatívne čítanie a myslenie v súvislostiach. Rovnako ako rady, ako sa stať fotočitateľom. Pred pár rokmi by si pre získanie takéhoto „skillu“ potreboval prečítať desiatky kníh či najať si lektora. V tomto kurze to máš v jednom balíčku.

Možno si nevedel, no rýchlejšie čítanie zvyšuje porozumenie textu. Niekoho to možno prekvapí a povie si: Keďže text preletím, mám z neho menej. Ale Omyl! Dokážeš si ho užiť takmer rovnako, ako pri pomalom čítaní. No efektivita ide rapídne hore. Treba to vyskúšať – väčšinou máme iba množstvo zlozvykov, ktoré sa dajú tréningom odstrániť a už tým sa podstatne zvýši rýchlosť a efektivita čítania.

Zľava zo 129,99 € na 12,99 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech