Darujte na Vianoce spotrebiče, ktoré pomôžu nanovo sa zamilovať do vlastnej domácnosti

PSAAPL180FE0000M

Darovať na Vianoce domáci spotrebič nie je vôbec neosobné ani bez nápadu. O to viac v prípade, že siahnete po praktických a štýlových domácich pomocníkoch, ktorí dokážu uľahčiť starostlivosť o domácnosť a v priestore nepôsobia rušivo. Veľké i malé spotrebiče, ktoré budú ideálnymi vianočnými darčekmi, nájdete aj v ponuke Electrolux.

Domáce spotrebiče sú v mnohých rodinách populárnym darčekom, ktorý si „pod stromček“ dopraje celá domácnosť, rovnako dobrou voľbou však môže byť obdarovať nimi niekoho iného. Ak sa zameriate na novinky s výnimočnými funkciami a elegantným dizajnom, ktoré mu odoberú zbytočné starosti a nájdu si svoje uplatnenie, nemôžete urobiť chybu. Domáci pomocníci pre čistý a útulný domov sa predsa budú hodiť každému!

Lepšia kvalita vzduchu v domácnosti s elegantnými čističkami vzduchu

Hoci to na prvý pohľad nie je vidieť, uzavretý priestor domácnosti je miestom, kde sa rôzne baktérie, alergény i prach môžu nachádzať v pomerne vysokej koncentrácii, čo môže spôsobovať aj nejeden zdravotný problém. Jednoduchý spôsob, ako si s nimi poradiť, sú čističky vzduchu zo série Well A5 a Well A7 od Electroluxu. Ich 360-stupňový systém prúdenia vzduchu sa postará o zachytenie až 99,97 % častíc prachu, alergénov, baktérií či peľov s veľkosťou 0,3 μm a väčších. Nemusíte sa obávať, že by išlo o nejaké nevzhľadné a veľké stroje: vďaka svojmu minimalistickému škandinávskemu dizajnu s textilnými poťahmi dokážu podčiarknuť vzhľad každej miestnosti a pôsobiť budú priam ako estetický doplnok. Rušivá nebude ani ich hlučnosť 24 dB(A)pri najnižších otáčkach ventilátora, ktorá môže pripomínať zvuk jemného dažďa.

Práčka nabitá funkciami poskytne bielizni dokonalú starostlivosť

Proces prania sa môže zdať ako rutina: naložiť bielizeň, zvoliť klasický prací program, vybrať bielizeň. Správne zvolená práčka však toho dokáže omnoho viac. Technológia SensiCare v práčkach Electrolux PerfectCare 600 automaticky upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie pre každú várku bielizne, vďaka čomu sa postará o to, aby sa žiadny odev nepral príliš dlho. Výnimočnú starostlivosť poskytne aj tkaninám, ktoré vďaka nej vyzerajú ako nové dvakrát dlhšie a zachovajú si svoj vzhľad aj hebkosť. Antialergický prací program okrem toho kombinuje vlhkú paru a vysokú účinnosť prania a zabezpečuje tak úplné odstránenie baktérií z odevov. Novou práčkou skrátka nedarujete len nový spotrebič, ale úplne nový zážitok z prania a možnosť nanovo sa zaľúbiť do svojich obľúbených kúskov oblečenia!

Najtichší vysávač, ktorý sa postará o špinu aj alergény

Vysávač asi nechýba v žiadnej domácnosti, ten správny model však môže priniesť naozaj výnimočné výsledky. Tyčový vysávač Pure Q9 bol navrhnutý s ohľadom na maximálne zníženie hluku i výnimočnú kapacitu: na jedno nabitie s ním možno vysávať až 53 minút. Poradí si nielen s väčšími nečistotami na tvrdej podlahe, ale jeho hubica BedProPower™ Plus s UV technológiou si posvieti aj na všetky mikroskopické častice prachu, baktérie a alergény, ktoré odstráni zo všetkých povrchov vrátane pohoviek, matracov či zvieracích pelechov. Vďaka technológii BrushRollClean™ možno hubicu následne vlasov či chlpov zbaviť jednoduchým zošliapnutím pedála. Dobrou správou pre všetkých esteticky založených ľudí je jeho minimalistický škandinávsky dizajn, ktorý nebude pôsobiť rušivo v žiadnom interiéri.

Praktický Assistent pri varení a pečení

Pre každého, kto rád trávi čas v kuchyni a cudzia mu nie je ani príprava lahodných dezertov či chrumkavého chlebíka, bude skvelým darčekom univerzálny kuchynský robot Assistent od Electroluxu. Vďaka svojmu praktickému príslušenstvu sa postará o hladké vymiešanie všetkých prísad bez zbytočných prerušení či zabezpečí správnu vlhkosť cesta na vykysnutie. S jeho umiestnením si lámať hlavu netreba, moderný vzhľad bude nevtieravo pôsobiť v každej kuchyni. Jeho dizajn je podčiarknutý aj efektným LED podsvietením, ktoré plní okrem estetického aj praktický účel a perfektne posvieti na prípravu cesta.

Inšpirácie na vianočné darčeky nájdete na stránke www.electrolux.sk.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie