Dávid priniesol Slovákom vychytávku, ktorá dostane každého milovníka psov

  • Fiddo združuje komunitu štvornohých nadšencov
  • Nová šikovná aplikácia okrem iného pomáha ľuďom nájsť ich stratených miláčikov a poskytuje užitočné informácie pre každého psíčkara
  • Fiddo združuje komunitu štvornohých nadšencov
  • Nová šikovná aplikácia okrem iného pomáha ľuďom nájsť ich stratených miláčikov a poskytuje užitočné informácie pre každého psíčkara

Počul si už o startupe Fiddo? Ide o jedinečnú aplikáciu od firmy Media Channel a českého investora Dávida Navrátila. Fiddo je niečo ako vlastná sociálna sieť pre psíčkarov. Môžeš cez ňu vyhľadávať nové trasy na venčenie, zoznamovať sa s ďalšími psíčkarmi a mnoho iného.

Chodíte běhat se svým psím parťákem? Nebo vás jen zajímá, kolik toho při venčení nachodíte? Aplikace Fiddo umí trackovat…

Gepostet von Fiddo am Dienstag, 26. März 2019

Aplikácia v neposlednom rade využíva aj umelú inteligenciu, ktorá je psíčkarom veľmi nápomocná pri hľadaní zatúlaných psov. Fiddo dokáže pomerne presne určiť, v akom okruhu by sa mohol stratený pes pohybovať od doby, kedy bol v appke nahlásený. Hlásenie o stratenom psíkovi dostanú najskôr tí, ktorí sa pohybujú najbližšie, okruh sa postupne zväčšuje, podľa toho, kam by mohol pes teoreticky odbehnúť.

Lámete si hlavu s tím, do jakých kaváren nebo restaurací smíte zavítat se svým čtyřnohým miláčkem? Už nemusíte! Aplikace…

Gepostet von Fiddo am Montag, 15. April 2019

Funkcií však aplikácia ponúka oveľa viac. Fiddo môžu majitelia psov používať aj na nájdenie psích ihrísk či kaviarní kam majú psy povolený vstup. V aplikácii nájdeš aj veľmi užitočný prehľad najbližších veterinárov či verejne dostupných vreciek. Okrem toho máš možnosť si každú prechádzku zaznamenať a mať tak prehľad o tom, akou trasou si išiel a akú trasu si prešiel.

Ztratil se vám nebo vašim známým někdy pes? Aplikace Fiddo vám bude umět pomoci, co nejrychleji najít každého zaběhlého chlupáče. Vychází už březnu, těšíte se?! 🐾🐕💚 Fiddo

Gepostet von Fiddo am Montag, 21. Januar 2019

Súčasťou Fidda je taktiež platforma pre komunikáciu s ostatnými psíčkarmi. Cez ňu sa dá jednoducho spoznávať ostatných milovníkov psov či organizovať spoločné prechádzky. 

Fiddo aplikace, kterou spustíme už za dva měsíce obsahuje mraky užitečných informací. Dozvíte se, jak se správně o psa…

Gepostet von Fiddo am Montag, 28. Januar 2019

Na virtuálnej nástenku môžu milovníci psov zdieľať fotky zo spoločného venčenia. Pre tých, ktorí potrebujú poradiť s výchovou psa, bude v prvom kvartáli 2020 dostupná aj Fiddo TV. Televízia ponúkne videá, rozhovory, ale aj články, týkajúce sa tréningu, výživy a zdravia psov.

Fiddo aj na Slovensku 

Obchodný zástupca Fiddo Dominik Čadek pre Startitup potvrdil, že ich startup plánuje plnohodnotný vstup na slovenský trh približne do konca budúceho roka. „Zatiaľ sa sústreďujeme na čo najväčší nárast používateľov v Českej republike a akonáhle u nás aplikácia presiahne počet aktívnych používateľov 500-tisíc, budeme aktívne plánovať expanziu.”

Dominik zároveň priznáva, že menšinový podiel používateľov zo Slovenska rozhodne vnímajú už teraz. „V decembrovom update pridávame nové možnosti registrácie aj pre slovenských používateľov, ako aj zoznam slovenských krajov. Zároveň už na Slovensku intenzívne vyjednávame s uznávaným charitatívnym združením, s ktorým by sme v prípade expanzie spolupracovali,” hovorí Dominik.

Fiddo momentá spúšťa v aplikácii novú aktualizáciu Fiddo magazín. Pôjde o priestor pre štrukturované články vytvárané ich vlastnou redakciou, pozostávajúcou z kynológov a odborníkov na psy. Fiddo si môžeš stiahnuť tu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech