DECENT spúšťa blockchainovú platformu, vďaka ktorej má byť internetový priestor na publikovanie nákladovo efektívnejší, transparentnejší a bezpečnejší

  • Spoločnosť tvrdí, že digitálna revolúcia už prichádza a oznamuje očakávaný dátum spustenia distribučnej platformy založenej na blockchaine.
collagepozigiutg
youtube.com
  • Spoločnosť tvrdí, že digitálna revolúcia už prichádza a oznamuje očakávaný dátum spustenia distribučnej platformy založenej na blockchaine.

DECENT sa zameriava na využitie blockchain technológie, vďaka ktorej má byť internetový priestor na publikovanie nákladovo efektívnejší, transparentnejší a bezpečnejší. Platforma poskytne tvorcom obsahu „lepšiu ponuku“ než priemyselní obri, ako je Amazon. Tím sa domnieva, že blockchain umožní „uvoľniť obrovské množstvo výdavkov v globálnom priemysle médií a distribúcie obsahu.“ Umelci tak budú môcť lepšie kontrolovať ich obsah a príjmy, pretože potreba sprostredkovateľov bude úplne eliminovaná.

Okrem toho DECENT venuje veľkú pozornosť bezpečnosti, pretože platforma je navrhnutá, aby zaistila bezpečnosť siete prostredníctvom šifrovacieho systému, keďže každá transakcia je zaznamenaná v nezmeniteľnej pamäťovej jednotke. Spoločnosť DECENT začala svoju činnosť v januári 2016, kedy bol predstavený prototyp platformy. V septembri toho istého roku získala investície vo výške 5 881 Bitcoinov. .

Tím spoločnosti vynaložil na splnenie cieľa veľké úsilie. Distribúcia digitálneho obsahu sa od 30. júna navždy zmení, a to hlavne kvôli zákazníkom, tým ľuďom, ktorí významne prispeli k bližšiemu priblíženiu digitálnej revolúcie a umožnili spoločnosti DECENT rozvíjať technológiu, ktorá môže narušiť proces distribúcie online obsahu na celom svete.

Spoločnosť DECENT sa snaží ponúknuť tento proces bez sprostredkovateľov, okamžité platby od spotrebiteľa vlastníkovi obsahu a lepší používateľský zážitok pre všetkých. Spoločnosť sľubuje, že toto je len začiatok cesty a pre technológiu existuje veľa myšlienok a aplikácií, ktoré ju posunú vpred.

„Spustenie DECENT Network prinesie slobodu a transparentnosť do sveta distribúcie obsahu,“ uviedol Matej Michalko, zakladateľ a CEO spoločnosti DECENT v rozhovore pre Coinspeaker. “Naša decentralizovaná a open source blockchainová platforma zabezpečuje najvyššiu úroveň dôvery a bezpečnosti. S veľkým nadšením oznamujem, že po všetkých mesiacoch tvrdej práce je digitálna revolúcia takmer tu a sieť DECENT je pripravená byť priekopníkom v novej generácií distribúcie médií,“ dodal.

 

zdroj: coinspeaker.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech