Divadlo Štúdio tanca uvádza premiéru dvoch nových predstavení

diva
Divadlo Štúdio tanca

Divadlo Štúdio tanca uvedie 2 nové diela od tanečníkov Jasona Yapa z Malajzie a Diega Álvarez Sanóu z Kostariky. Premiéra sa uskutoční 15. júna 2024 o 16:00 hod.

QUAKE: Nové diela z dielne tanečníkov divadla

QUAKE je formát, ktorý poskytuje platformu pre umeleckú tvorbu a prezentáciu originálnych tanečných diel. Tento formát umožňuje tanečníkom a choreografom z Divadla Štúdio tanca rozvíjať svoje kreatívne zručnosti a prinášať nové umelecké projekty publiku.

Mozaika spomienok

Diego Álvarez Sanóu predstaví dielo „Little Stories“, ktoré prostredníctvom emotívnych fragmentov života skúma povahu našich spomienok. Predstavenie, v ktorom účinkuje celý umelecký súbor DŠT, ponúka divákom výnimočný a akrobatický tanečný zážitok.

Na čo nám skutočne záleží?

Jason Yap uvedie „Some Bodies Care“, tanečná interaktívna performance, ktoré skúma význam starostlivosti v našej spoločnosti. Dielo nám pomôže lepšie preskúmať tajomstvá toho, čo skutočne znamená starať sa.

Podpora kreatívneho rozvoja

„Diego a Jason využili priestor na tvorbu vlastných diel. Sme radi, že tanečníci môžu u nás rozvíjať aj svoje choreografické zručnosti,“ povedal umelecký vedúci Zebastián Méndez Marín. Divadlo Štúdio tanca neustále podporuje kreatívny rozvoj svojich členov a ponúka platformu pre originálne tanečné diela.

Najnovšie videá

Trendové videá