Dlho očakávaný boxerský zápas skončil bez víťaza. Obaja aktéri sa aj napriek tomu nabalili miliónmi dolárov

  • Floyd Mayweather nedokázal poraziť Logana Paula
  • Ich exhibičný zápas pozostával z 8 kôl, YouTuber ukázal odvážny výkon
pjimage - 2021-06-07T102154.702
Instagram/LoganPaul Instahram/barstoolsports
  • Floyd Mayweather nedokázal poraziť Logana Paula
  • Ich exhibičný zápas pozostával z 8 kôl, YouTuber ukázal odvážny výkon

Floyd Mayweather, jeden z najväčších boxerov všetkých čias, nedokázal v nedeľu večer zdolať YouTubera Logana Paula. Ten je známy svojou nepríjemnosťou a všetci očakávali, že Mayweather mladíka zlikviduje veľmi rýchlo. To sa však nestalo.

Nedeľné boxerské podujatie predstavovalo skôr istý spôsob zárobku, než seriózne zápas medzi Mayweatherom a Paulom. V úvodnej fáze hovorili Mayweather aj Paul o tom, ako chcú pobaviť tých, ktorí sa dívajú. 44-ročný Mayweather vstúpil do ringu proti fyzicky silnejšiemu mužovi, no to neznamená, že Paul je aj zdatnejší. Zatiaľ čo prehral jediný profesionálny zápas, ktorého sa zúčastnil, Mayweather vyhral všetkých 50.

Rýchle prachy

Rozdiel v skúsenostiach mnohých viedol k presvedčeniu, že Mayweather Paula zrazí. Paul však počas ôsmich kôl boja neustále pripevňoval svoj rám na Mayweathera. Napriek tomu Mayweather vysadil výstrely a prenasledoval Paula bez vynaloženia väčšej energie. Nebol vyhlásený žiadny víťaz podujatia, pretože súčasťou zápasu neboli rozhodcovia.

Ešte pred zápasom Logan Paul priznal, že vďaka podujatiu si prilepší približne o 30 miliónov dolárov. Mayweather za zápas dostal približne 20 miliónov dolárov. Celá exhibícia pozostávala zo štyroch zápasov, no najväčším ťahačom bol jednoznačne zápas medzi boxerskou legendou a YouTuberom.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech