Dlhoročná redaktorka opúšťa Startitup. Odchádza na významnú misiu

  • Z tímu Startitup odchádza veľmi dôležitý člen tímu
  • Nasadený bude v rámci tajnej špionáže priamo v Trnave, odkiaľ bude pozorovať dianie a posielať najčerstvejšie informácie do redakcie
sopa
archív Startitup, pixabay.com
  • Z tímu Startitup odchádza veľmi dôležitý člen tímu
  • Nasadený bude v rámci tajnej špionáže priamo v Trnave, odkiaľ bude pozorovať dianie a posielať najčerstvejšie informácie do redakcie

V radoch Startitup dochádza k veľkým zmenám. Rozsiahlu redakciu, konkrétne oddelenie biznis a šport v jednom, fyzicky opúšťa, manželka, kamarátka, šíriteľ úsmevu a dobrých rád – Maruška Daxnerová, verejnosti dobre známa ako Mária Ambrózová. 

Jej práca denne motivala desiatky tisíc používateľov nielen na Facebooku, ale aj na Instagrame. Jej motivačné, štatistické a informačné príspevky obohacovali nesmierne širokú škálu ľudí, na ktorých mala trpezlivosť aj v tých najkrušnejších chvíľach.

Vždy pripravená, multifunkčná redaktorka, expertka na sociálne siete, copywriting a marketingová guru v oblasti natívneho obsahu, v týchto dňoch mieri do krajiny nížin, kostolov, hipsterov a bicyklov, aby mohla priamo z centra diania mestského úradu Trnava poskytovať tie najčerstvejšie informácie priamo do sídla rozsiahlej Startitup Group, ktorá má v najbližšom čase v pláne obsadiť celý internet. A ani náhodou nie je plný.

Maruške sa podľa informácií, ktoré nám poskytla tajná detektívna jednotka nasadená na jej osobu, opúšťa redakciu len veľmi ťažko. Každodenný prísun čerstvého ovocia, neustála možnosť home officu či desiatky najmilších kolegov, Sajlent A-Kapela, Sweet Buchtas a množstvo nealka jej budú jednoducho chýbať.  

Tím Startitup je však pripravený jej v tomto ťažkom prestupe a dlhodobej misii pomôcť všetkými silami. Členovia sa vyjadrili, že ju budú kontaktovať v pravidelných intervaloch a to na niekoľkých online platformách vrátane SMS a telefónnych hovorov.

Maruške, alebo aj ako by Fifo povedal – Starej Daxnerovej, prajeme veľa šťastia v budúcom kariérnom živote, budeš nám chýbať. A určite aj tebe tieto nezabudnuteľné zážitky. 

Odkaz pre Marušku

Roman: Drahá Maruš, si peckový človek, ktorý pod víriacimi sa myšlienkami a bystrými očami skrýva vždy poriadnu vrstvu dobrej nálady a veselosti. Ďakujem za všetky úsmevy, debatky a za pomoc pri mojich náhlych otázkach a nedokonalých textoch  Si riadne super!

Zvonča: Keby nebolo našej Marušky, tak tu skapeme. Takže super, že odchádzaš. Fakt ďakujeme. Ale teraz vážne, poviem jak je ako prvý (a jediný) fanúšik našej skvelej Sajlent A-Kapely nám budeš veľmi chýbať.

Vicky: Ďakujem Maruške, že so mnou rok brázdila vody sveta instagramových hyen, pomohla mi prežiť to a nájsť v sebe motiváciu na motivácie. Teraz sa utopím…. radšej… Odišla z môjho tandemu. Drž sa Maruška, uži si slobodu!!!

Nataly: Veľmi milá a príjemná osôbka, ktorá je vždy ochotná poradiť. Je mi ľúto, že sm s ňou mohla stráviť len dva týždne.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech