Dokonalá dovolenka na malebnom ostrove s letenkami za 75 eur. Lacnejšiu ponuku na august nenájdeš

  • Hľadáš možnosť na dokonalú dovolenku, ale chceš to všetko lowcost a pohodlne?
  • Portál Tour De Svet – Lacné cestovanie upozorňuje na unikátnu ponuku
Santorini
Facebook/Tour De Svet - Lacné cestovanie/Martin Hanzel, Unsplash/Maarten van den Heuvel
  • Hľadáš možnosť na dokonalú dovolenku, ale chceš to všetko lowcost a pohodlne?
  • Portál Tour De Svet – Lacné cestovanie upozorňuje na unikátnu ponuku

Dovolenku by si mal môcť dopriať každý. Nemusíš byť boháč, aby si si mohol vyložiť nohy na krásnej pláži s drinkom v ruke. To už skutočne v 21. storočí neplatí. Portál Tour De Svet – Lacné cestovanie na Facebooku upozorňuje na dokonalú letnú ponuku.

Aktuálne môžeš vycestovať do Santorini v Grécku za neuveriteľných 71 eur (spiatočná letenka) leteckou spoločnosťou Ryanair. Ide o letenky s termínom 22. – 29. august. Ak ťa táto ponuka nadchla, určite rovno uvažuješ, čo ďalej. Skvelých ponúk je všade veľa a „na papieri“ vyzerajú idylicky, no pri stret so skutočnosťou môžu zabolieť. Cena letenky je jedna vec, no čo ubytovanie, strava a transport?

Celá dovolenka ťa vyjde niekoľko stoviek eur

Na všetky tieto otázky má v ponuke na sociálnej sieti cestovateľský profil odpoveď. Ide o dovolenku priamo na kľúč, za ktorú nedáš viac ako pár stoviek. Bývať pritom budeš len 2 minúty chôdze od pláže Perissa s nádherným čiernym pieskom, priamo v trojhviezdičkovom hoteli Anezina Villas za 91 eur.

„Okrem neďalekej pláže má hotel aj veľký bazén s ležadlami, vlastnú reštauráciu. V ponuke sú aj veľké apartmány pre viac osôb. Parkovanie je zadarmo, veľkou výhodou je, že sa teraz pri rezervovaní vopred nič neplatí. V cene je, samozrejme, aj bezplatné storno do 3 týždňov pred príchodom, takže žiadne riziko, objasňuje Martin Hanzel ako autor príspevku.

Autor príspevku ti dokonca pozrel aj autobus z Bratislavy do Viedne. Tie, samozrejme, podľa vlastnej potreby nájdeš na stránkach rôznych prepravcov na webe CP.sk. Ak sa rozhodneš si v cieľovej destinácii prenajať auto, ceny sa pohybujú od 28 eur na deň.

Pozor, predtým, než sa do prenájmu auta pustíš, prever si, či je možné zálohu zaň, ktorá sa pohybuje v Európe väčšinou na úrovni do 500 eur, možné uhradiť hotovosťou či debetnou kartou. V niektorých prípadoch je možné spraviť tak len prostredníctvom kreditnej karty, preto buď pripravený.

Čo robiť na Santorini?

  • Navštív Oia pri západe slnka: Oia je ikonická dedinka s bielymi domčekmi a modrými kupolami. Západ slnka je tu magický, a prechádzka úzkymi uličkami a večera s výhľadom na kalderu sú nezabudnuteľné zážitky.
  • Preskúmaj historické Akrotiri: Akrotiri je staroveké mesto pochované pod sopečným popolom. Návšteva tohto archeologického náleziska ti umožní vidieť zachované ruiny a fresky, poskytujúce pohľad do života minojskej civilizácie.
  • Oddýchni si na plážach s čiernym pieskom: Santorini má unikátne pláže ako Kamari a Perissa s čiernym sopečným pieskom. Uži si plávanie, šnorchlovanie alebo len relaxuj na ležadlách so slnečníkom a osviežujúcim nápojom z plážového baru.

Dubaj za 299 eur aj s ubytovaním

Na lukratívnu ponuku upozorňuje aj portál Pelipecky. V termíne od 30. augusta do 2. septembra môžeš letieť do Dubaja. Za 299 eur. Nie, nejde o žart a ani o cenu, ku ktorej sa narátajú ďalšie poplatky. Stránka totiž upozorňuje, že sú už všetky zarátané v cene. Záujemcovia poletia z Budapešti. V cene je príručná batožina.

Ubytovaný budeš v trojhviezdičkovom hoteli Ibis Styles Jumeira. Ak ťa teda láka trocha vysoko modernej exotiky, výškové budovy či lyžovanie na umelo zasneženom kopci uprostred krajiny, v ktorej práve panujú tropické horúčavy, tento výlet j ideálny pre teba.

Ponuka dovolenky v Dubaji na 299 eur
zdroj: Pelipecky.sk reprofoto

Pri svojej ceste nezabudni navštíviť slovenský podnik, ktorý dobyl Dubaj a ponúka plat aj 7 000 eur. Mondieu je jednou z prvých slovenských firiem, ktorej sa podarilo úspešne expandovať do Arabských emirátov. V Dubaji prostredníctvom vlastných prevádzok otvára dvere šikovným Slovákom a Čechom. 

Do prevádzok v Spojených arabských emirátoch hľadá vedenie špičkových ľudí.

Zdroje: Facebook Tour De Svet - Lacné cestovanie, Pelipecky

Najnovšie videá

Trendové videá