Dokonalý darček? DREVENÉ HODINKY!

  • Myslím, že každá z Vás mi dá za pravdu, keď poviem, že výber správneho darčeku je jedna z najťažších úloh
  • Obzvlášť pokiaľ ide o osobu nášmu srdcu blízku a chceme ju darčekom potešiť, nie jej iba „zalepiť“ oči
  • Počas roka je sviatkom obdarovávania sa hneď niekoľko
drevene hodinky z vinoveho sudu
WAIDZEIT
  • Myslím, že každá z Vás mi dá za pravdu, keď poviem, že výber správneho darčeku je jedna z najťažších úloh
  • Obzvlášť pokiaľ ide o osobu nášmu srdcu blízku a chceme ju darčekom potešiť, nie jej iba „zalepiť“ oči
  • Počas roka je sviatkom obdarovávania sa hneď niekoľko

Byť originálny a zohnať stále top darček je teda naozaj náročné! ALE! Myslím, že pre Vás máme riešenie. Jedno slovo vyrieši jednu z Vašich starostí – čítajte pozorne- WAIDZEIT.

Čo je to Waidzeit?

Ide o značku drevených hodiniek. Áno čítate správne. Aj hodinky a množstvo ďalších doplnkov môže byť vyrobených zo skutočného dreva. Tak čo? Je to dostatočne originálny darček? My jednohlasne kričíme áno!

Hodinky, ktoré ponúka značka Waidzeit sú vyrábané v horskej rakúskej oblasti Ennstal. Drevo je starostlivo vyberané a hodinky, sú tak poctivou prácou vyrábané z tých najkvalitnejších surovín. Preferujete drevo santalové, orechové, či dubové? Waidzeit ponúka hodinky z rôznych odrôd dreva. Od Vianoc, narodenín, menín a kopec ďalších sviatkov, ktoré sa počas roka votrú do cesty. Drevené hodinky sú vhodný darček na každý jeden z nich.

Dovolíme si tvrdiť, že takmer každý nosí hodinky. Či už ako módny doplnok alebo pre ich funkčnú vlastnosť – ako ukazovateľa času. Ideálne je pokiaľ sú tieto dve vlastnosti prenesené do jedných kvalitných a krásnych náramkových hodiniek. Drevené náramkové hodinky značky Waidzeit sú nielen vkusné a štýlové, ale navyše sú doplnené kvalitnými švajčiarskymi alebo japonskými motorčekmi, ktoré zabezpečujú čo najdlhší pohyb ručičiek.

Pohodlnosť je pre mnohých na prvom mieste. Snáď Vás neprekvapí, keď povieme, že aj túto vlastnosť spĺňajú drevené hodinky Waidzeit. Drevo je spracované tak, aby bolo čo najľahšie, no zároveň pevné a odolné. Príjemné nosenie je základ. Ľahkosť drevených hodiniek Vám zaručí, že ich budete chcieť nosiť každý jeden deň. Okrem skvelého módneho doplnku, Vám budú príjemné a pohodlné na zápästí.

Takmer sme zabudli spomenúť to najzaujímavejšie! Značka Waidzeit Vám umožní gravírovanie na akýkoľvek typ drevených hodiniek. Existuje niečo osobnejšie ako darček s vygravírovaným menom, či dátumom? Podľa nás rozhodne nie. Vyberte si akýkoľvek počet písmen, čísel, či znakov, vyberte si miesto, na ktoré chcete umiestniť gravírovanie a Waidzeit sa postará o to, že Vaši milovaní dostanú ten najlepší a najoriginálnejší darček široko ďaleko. V ich ponuke nájdete okrem štýlových modelov aj svadobný balík. Ideálny svadobný dar pre mladých zamilovaných novomanželov. S vygravírovaným dátumom ich svadby, či výročia, nemôžete nič pokaziť. Práve naopak. Tak originálny darček určite dostanú iba jeden jediný.

Drevené hodinky sú jednoducho skvelý darček pre každého. Pre muža či ženu? Športové či elegantné? Svetlé či tmavé? Modely, ktoré dokonale doplnia Váš každodenný outfit. Považujete drevené hodinky za príliš extravagantné? Alebo sa bojíte, že by sa oslávencovi nepáčili? V tom prípade sa pozrite po kombinácii kože a dreva akú značka ponúka. Kožený remienok je stará dobrá klasika, ktorá sa páči každému. V kombinácii s drevom ide o zaujímavý prvok, ktorý neodplaší ani toho najväčšieho klasika. Drevený ciferník pôsobí jemne a nenápadne. Kožený remienok v rôznych farbách ľahko prispôsobíte Vášmu vkusu, či štýlu oslávenca. Z vlastnej skúsenosti viem, že pánske drevené hodinky potešia aj toho najviac ufrflaného, večne nespokojného chlapa. Nebojte sa vystúpiť z komfortnej zóny a poďte do toho. Drevené hodinky sú kvalitný a hlavne nadčasový kúsok, ktorým rozhodne nič nepokazíte.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech