Donáška na bicykli smeruje do Košíc. Oddnes ti jedlo prinesie cyklista na chrbte

  • Ak si mal doteraz pocit, že dovoz jedla autom ničí životné prostredie a radšej sa mu vyhneš, existuje riešenie
  • Wolt dorazil do Košíc a ty si budeš môcť svoj obed alebo večeru vychutnať s pocitom, že k tebe dorazilo ekologicky
wolt
SIU/Unsplash:Amirali Mirhashem
  • Ak si mal doteraz pocit, že dovoz jedla autom ničí životné prostredie a radšej sa mu vyhneš, existuje riešenie
  • Wolt dorazil do Košíc a ty si budeš môcť svoj obed alebo večeru vychutnať s pocitom, že k tebe dorazilo ekologicky

Wolt mieri na východ. Ekologická donáška prevažne na dvoch kolesách sa spúšťa v Košiciach práve dnes. Bohatú ponuku jedál z lokálnych reštaurácii ti do niekoľkých desiatok minút prinesie kuriér, športovec, cyklista. Ako inak – v nepoškodenom stave.

Jedlo Woltu je rozdelené do niekoľkých kategórií a tak si z prehľadného zoznamu vieš veľmi rýchlo vybrať svoju obľúbenú položku, platíš a čakáš. 

Kuriérovi niekedy stačí skutočne len 20 minút, aby ti jedlo priniesol až k tvojim dverám. 

V Bratislave si tento spôsob donášky ľudia veľmi obľúbili a nie je im ľúto nechať zadýchanému kuriérovi niekoľko eur za dovoz. 

zdroj: Wolt

Aj Mekáč, čokoľvek

Okrem iného ti takýto cyklista prinesie domov aj menu z Mekáča. V Košiciach totiž otvorili ďalšie dve nové prevádzky, na Popradskej ulici a na Protifašistických bojovníkov. McDelivery, ako sa donáška obľúbeného fastfoodu nazýva, sa rovnako ako mnohé ďalšie nachádza v ponuke Woltu.

Smart aplikácia ti v prvom rade odprezentuje reštaurácie, ktoré sú najbližšie k tvojej aktuálnej polohe. To znamená, že budeš na jedlo čakať kratšie a za samotný dovoz zaplatíš tiež o niečo menej. Čas doručenia pri Wolte je mnohokrát paradoxne kratší, ako v prípade donáškových služieb, ktoré jazdia klasickým spôsobom, a teda autom. Bicykel sa v premávke pohybuje šikovnejšie a cyklotrasy sú rýchlejšie a menej zaplnené. 

Čo sa týka už spomínanej reštaurácie McDonald’s, v McDelivery je dostpná takmer celá ponuka, na ktorú si zvyknutý v bežnej reštaurácii. Bez akýchkoľvek problémov ti doručia nápoje a dokonca aj zmrzlinu. A to bez roztopenia. .

Jazdec Woltu sa vyznačuje väčšinou cyklistickým oblečením a obrovským modrým boxom na chrbte v tvare kocky. Box je vybavený termofóliou, ktorá udrží teplo aj chlad, takže bude o tvoju donášku dobre postarané. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech